אודות אלפא מעבדות מדרסים

אלפא מעבדות מדרסים הוקמה על בסיס ההבנה שמדרס הוא לא מוצר אלא פתרון. הניסיון הרב שצברנו בתחום המדרסים מלמד כי בעזרת המדרס הנכון, המותאם לך במיוחד, אפשר לטפל במגוון רחב של בעיות ודלקות ולכן מקפידים על תהליך מקיף של התאמה אישית ותהליך יסודי של ייצור מדרסים בהתאם לאופי המחלה או הבעיה שמטרידה אותך – ומספקים ליווי מקצועי מלא כבר מהרגע הראשון – ולכל אורך הטיפול.

המדרסים שילוו אותך בדרך להחלמה

אנו מנהלים תיק רפואי לכל מטופל ומשתמשים בו על מנת לתעד את ההתקדמות. המשמעות היא שכבר לאחר כמה שבועות נזהה את השפעת המדרס על הבעיה הרפואית, נבין מה צריך לשנות ונבצע את ההתאמות הנדרשות.

אנו מקפידים על התיעוד משום שאם הנתונים לא מתועדים במחשב או בתיק רפואי – אי אפשר לדעת מאיזה בעיות סבלת ועד כמה הן השתפרו.

לכפות הרגליים שלך מגיע יחס מלא

באלפא מעבדות מדרסים משתמשים בסורק לייזר מדויק שפותח על ידי נאס"א בשיתוף עם מומחים לאנגליה, כאלטרנטיבה למכשיר בדיקת הלחצים הרגיל.

לפיכך, באלפא מעבדות מדרסים סורק הלייזר נותן אינדיקציה מלאה בצורה תלת ממדית של כף הרגל שלך ובעזרת המודל אנו בונים עבורך את המדרס הטוב ביותר עם מכשיר CNC מתקדם.

מעבדות פרטיות שעובדות בשבילך

אנו גאים להשקיע משאבים בהפעלת מעבדות פרטיות. באלפא מעבדות מדרסים, לכל לקוח מערך טיפול אישי ומעקב רפואי כולל ביקורות תקופתיות, עד לפתרון מלא של הבעיה. בהתאם לכך, אנו מקפידים על ייצור של המדרסים במעבדות פרטיות ולא מסתמכים על ייצור חיצוני – על מנת שאיש מקצוע שייצור את המדרסים עבורך אכן יכיר אותך ולא רק יקבל עליך נתונים יבשים בלבד.

החומרים שעובדים ברציפות עבורך

החומרים שבהם אנו משתמשים על מנת לייצר את המדרס הם חזקים מספיק על מנת לתמוך במשקל הגוף שלך. אף על פי כן, זהו חומר בר-שינוי שאותו ניתן להתאים בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

אם למשל נגלה שלאחר תקופת הסתגלות מסוימת הכאבים לא עברו, נבצע עבורך התאמות ושינויים. יתרה מזאת, נוכל אפילו להחזיר את המדרס לצורתו הראשונית בהתאם להתקדמות המתועדת בתיק האישי שלך.

מדרסים עם ליווי צמוד עד לריפוי מלא

התייחסות למדרסים כאל יותר מאשר מוצר, אלא כאל שיטת טיפול אפקטיבית, מאפשרת לנו ללוות אותך עד לריפוי מלא. אם כל מה שמפריד בינך לבין פתרון הבעיה הוא נושא מימון, החדשות הטובות הן שאנו עובדים עם לקוחות של כל קופות החולים ובהתאם להסדר שלך עם הקופה.

הגיע הזמן להתחיל בטיפול באמצעות מדרסים

אנו מכירים בכך שתחום המדרסים בישראל אינו פועל על פי סטנדרטים טיפוליים אלא מציע לאנשים לרכוש מוצר מדף – שלא בטוח כי ביכולתו לסייע לך – וייתכן שאף יזיק לך. לכן, אנו מזמינים אותך לפגוש אנשי מקצוע מנוסים הנעזרים במכשור שאינו קיים במקומות אחרים, אשר יגרמו לך לשנות את התפיסה.

פגישה ראשונה עם אחד המומחים שלנו תאפשר לקבל הערכת מצב מדויקת לגבי הבעיה הרפואית שלך. לאחר מכן נמדוד את כף הרגל כדי לקבל תבנית מדויקת ונייצר את המדרסים בעזרת רובוט CNC – ונתאם מולך פגישות מעקב כדי נבדוק את קצב ההתקדמות.

נשמח להתאים עבורך מדרס לטיפול בבעיות ודלקות!

"אלפא מעבדות מדרסים" הן מעבדות מדרסים שנותנות מענה ללקוחות באמצעות מדרסים, והכל בהתאמה אישית ובליווי אישי צמוד.

המדרסים מיוצרים במעבדות "אלפא" מחומרים חזקים וברי שינוי. הניסיון שלנו הוא ההוכחה שניתן לפתור בעיות ולהעלים כאבים, והכל תוך מתן שירות מקצועי, אדיב וסבלני.

רוב הכאבים בפלג הגוף התחתון (גב תחתון ומטה) קשורים ליציבה לא נכונה של הגוף, ואת היציבה מתקנים על ידי מדרסים. אבל חשוב מאוד שהמדרס יהיה בנוי בצורה נכונה, דהיינו – בבניית מדרס חשוב להתייחס לשלושה פרמטרים:

  1. משקל הגוף – המדרס צריך להיות חזק מספיק כדי שיוכל להחזיק משקל גבוה מאוד.
  2. צורת כף הרגל – מבנה הרגל של כולם דומה, אך צורתו אינה דומה אפילו בין רגל ימין ורגל שמאל, ולכן חשוב שהמדרס יותאם בדיוק לצורת הרגל של האדם הספציפי ולא באמצעות תבנית מוכנה.
  3. תסמינים – כל כאב דורש צורה אחרת של מדרס וטיפול שונה, ולמשל – מדרס המתאים לבעיית דורבן אינו מתאים בד"כ לבעיות גב ובבניית מדרס יש להתייחס גם לעניין זה.

ב"אלפא מעבדות מדרסים" מתנהל תיק רפואי לכל מטופל ובו מתועד תהליך הטיפול שלו ותהליך ההתקדמות שלו. דבר זה חשוב מאוד, כיוון שאם לקוח מגיע לאחר מספר חודשים מהרגע שהתחיל ללכת על המדרס, ב"אלפא מעבדות" יודעים במה מדובר, וכמובן בהתאם להתקדמות – לשנות את המדרס.

לעומת זאת, כאשר הנתונים לא מתועדים במחשב, אין אפשרות לדעת מאלו בעיות המטופל סבל, ועד כמה הן השתפרו.

רוב המטופלים הם אנשים שכבר עשו מדרסים במכוני אורטופדיה שונים, והמדרסים לא פתרו את הבעיה מהם סבלו או שלא היו מותאמים אישית, וכשהם ניסו וחזרו למכון הספציפי שלהם, לא היתה למכון אפשרות לתת מענה, כיוון שלא היו לא כלים ולא ידע לשנות את המדרס.

"הלקוחות מגיעים אלינו עם זוגות מדרסים שעשו בכל מיני מקומות ושלא עזרו להם ופשוט משאירים אותם זרוקים ללא שימוש"

אנשים לא מודעים לכוחו של מדרס, אילו בעיות היו יכולות להימנע ע"י מדרס טוב, ואילו בעיות היו יכולות להיפתר ע"י מדרס הבנוי מחומר חזק ואיכותי. מדרסים ברמה ירודה לא יפתרו את הבעיה ויגרמו למטופל לרוץ מרופא לרופא וממכון למכון בניסיון למצוא את הפתרון.

זאת ועוד – מדרס מסוגל לפתור בעיות כרוניות כגון יבלות ועור קשה בכף הרגל, בעיות שבד"כ מפנים את הסובלים מהבעיה לפדיקור או לטיפולים מעין אלה, וטיפולים כאלו פותרים את הבעיה רק באופן זמני.

בעיות כרוניות נוספות שניתן לפתור על ידי מדרס איכותי ועם טיפול נכון הם:

אנחנו משתמשים בסורק הלייזר המתקדם והמדויק בעולם שפותח על ידי נאס"א, בניגוד לכל המכונים שמשתמשים במכשיר בדיקת לחצים שלא נותן אינדיקציה טובה כי הוא ניתן לשינוי בהתאם לרצון המשתמש.

סורק הלייזר נותן אינדיקציה מלאה בצורה תלת ממדית וכן מספק צילום של כף הרגל, ובעזרת מודל זה ניתן לבנות את המדרס הטוב ביותר עבור המטופל. המדרס מיוצר בטכנולוגיה המדויקת ביותר, הלא הוא מכשיר ה-CNC המתקדם בעולם.

שיטת מדידת כף הרגל ברוב מוחלט של המכונים הוא בעזרת שיטות ישנות ולא מדויקות כמו חבישת כף הרגל ברצועות גבס או על ידי הטבעת כף הרגל בתבנית ספוג.

לכל לקוח יש טיפול אישי ומעקב רפואי כולל ביקורות עד לפתרון המלא. המדרסים של אלפא מעבדות מיוצרים במעבדות פרטיות של אלפא ולא נשלחים לייצור חיצוני או לייצור בחו"ל, כך שמי שבונה את המדרס מכיר את המטופל, ולא רואה רק נתונים יבשים עליו.

בנוסף – חשוב שהמדרס יהיה עשוי מחומר חזק התומך מספיק את משקל הגוף, ושיוכל להחזיק תקופה ממושכת. כמו כן, חשוב שהחומר יהיה בר-שינוי, כדי שלא יקרה מה שקורה במכונים אחרים, שבהם מטופל שהתחיל ללכת על מדרס ולא מסתגל אליו, סוחבים אותו בתואנות שונות כמו: "לוקח זמן להסתגל"… "תלך על זה עוד קצת ויהיה בסדר"…

כיוון שאין להם באמת מה לעשות עם המדרס, אין להם דרך לשנות אותו אלא רק להוסיף "טלאים", כיוון שהם לא מייצרים את המדרס ואין להם את הכלים הדרושים כי המעבדה ממוקמת רחוק מהמכון, או מהסיבה שהחומר ממנו עשוי המדרס הוא חומר שלא ניתן לשינוי.

באלפא מעבדות מדרסים, לאחר תקופת ההסתגלות, אם המטופל עדיין לא הסתגל ועדיין כואב לו, ניתן במקום, תוך מספר דקות, לשנות את המדרס בהתאם ולהתחיל בצורה מתונה יותר, כך שבהמשך ניתן להחזיר את המדרס לצורתו הראשונית בהתאם להתקדמות המטופל, והכל בליווי צמוד ועד להגעה לריפוי מלא.

רוב האנשים היום כבר יודעים שעל ידי מדרס לא נכון ולא מדויק (ורוב המדרסים המוצעים היום עשויים מחומרים רכים שלא נותנים תמיכה ואינם מותאמים אישית) לא ניתן למצוא את הפתרון, ובמקרים רבים אפילו לגרום להחמרת הבעיה, ולכן קהל המטופלים כבר מבין היום שיש הכרח במעבדה שתתן טיפול ומענה נכון לבעיות מהם הם סובלים, כי כפות הרגליים הם הבסיס לגוף האדם.

מדרסים זה לא מוצר, מדרסים זה טיפול