גיד האכילס נמצא בחלק האחורי של הרגל ותפקידו לחבר בין שרירי השוק והעקב. כמשתמע מכך, מדובר בגיד מרכזי אך רגיש וכל דלקת בו פוגעת בצורה אקוטית באיכות החיים. דלקת בגיד האכילס עלולה להיווצר מסיבות שונות, ובראשן תנועה לא נכונה במסגרתה נמתח הגיד וכתוצאה מכך הגוף מגיב ביצירת דלקת מקומית.

הקשר בין פלטפוס לדלקת

גורם אחר של דלקת בגיד האכילס הוא צורת כף רגל פלטפוס: צורה כזו מחייבת את הרגל להיכנס פנימה, גורמת למנח לא תקין ולאחר מכן עלולה להביא לכדי מתיחה של הגיד. נוסף על כך, במבנה של קשת גבוהה קיימת פרונציה חריגה וגם בגללה הגיד נמתח, בעוד לפעמים נוצרת דלקת בגיד אכילס בגלל הפרשים באורכי הרגליים.

מדרסים לטיפול בשורש הבעיה

לא פעם מתבצעים סוגי ניתוחים ונקבעים טיפולים שלא מצליחים להתמודד עם דלקת בגיד אכילס. לחילופין, ישנם טיפולים שמתמקדים בסימפטומים כגון כאבים, חוסר נוחות ותחושת עקצוץ ולא בבעיה שגרמה מלכתחילה לדלקת. בעקבות האמור לעיל, אנו מספקים אלטרנטיבה מועדפת של מדרסים ומציעים פתרון ייעודי לדלקת בגיד אכילס.

מה היתרונות של טיפול אצלנו?

טיפול על ידי מדרסים דרך אלפא מעבדות מדרסים מבטיח תוצאות מעולות בתוך זמן קצר. ראשית, אנו מבינים שרק על ידי מדרס מתאים ניתן לתקן את מנח כף הרגל ולפתור את הבעיה מן השורש. שנית, הניסיון שלנו מלמד שמדרס לדלקת בגיד אכילס מספק תמיכה טובה במרכז כף הרגל ומוריד לחץ מהגיד המתוח.

מייצרים את המדרס שמתאים לך

לעיתים יש צורך בגבהה באזור העקב על מנת להפחית עוד קצת לחץ מהדלקת בגיד, בעוד במקרים אחרים נדרשת הגבהה כפולה. כמו כן, אנו מתאימים את אופי הטיפול לנסיבות הדלקת ומתמחים בשיטה שבה משולבת הגבהה זמנית במדרסים עד שלב הריפוי וזאת כדי לא לגרום להצטמצמות הגיד שעלול להישאר קצר גם אחרי שהדלקת חולפת. בכל מקרה, כל סוגי הטיפולים מקבלים אצלנו מענה תחת קורת גג אחת ואנו מלווים את המטופל בתכנית טיפולים אישים ומעקב רפואי צמוד.

תרגילים לשחרור המתיחה

יתרון לא משמעותי פחות שבא לידי ביטוי במהלך הטיפול בדלקת בגיד אכילס אצלנו קשור לתרגילי פיזיותרפיה: אנו מספקים לכל מטופל תרגילים שעוזרים לשחרר את המתיחה בגיד אכילס, מסבירים מה לעשות במידה ומתעוררים קשיים ועוקבים בזמן אמת אחר ריפוי הדלקת כדי להתאים מחדש את המדרסים.

האבחנה שלנו – הבריאות שלך

חשוב להבדיל בין דלקת בגיד אכילס לבין הסתיידות בעצם האכילס, שגורמת לבליטה מאחורי הרגל. אבחנה זו קריטית כי במצב של הסתיידות בעצם האכילס אסור לבצע תרגילים והמדרס יהיה בנוי בצורה שונה. יתרה על כך, במצב כזה נדרשת נעל מיוחדת שתמנע חיכוך עם המקום. בחיוג למספר 074-70-25-136 נוכל לאבחן עבורך את הבעיה ולרכז את כל התשובות במקום אחד.