כאבי גב נחשבים לסיבה השכיחה ביותר שבגינה גברים ונשים ברחבי העולם פונים אל רופא המשפחה. בדרך כלל מדובר בכאבים באזור הגב התחתון, אך יש אנשים שסובלים מהם בחלק העליון, בשכמות, בכתפיים או בצדי עמוד השדרה. בכל מקרה, כאבים מן הסוג הזה פוגעים בצורה מהותית באיכות החיים ועלולים לנטרל את יכולת התנועה.

סיבות לכאבי גב

הגורמים העיקריים לכאבי גב קשורים לשימוש לא נכון בעמוד השדרה ובשרירים. בראש ובראשונה, רוב הכאבים נגרמים בגלל הרמת משאות, ישיבה לא נכונה או עמידה ממושכת. שנית, יש כאבי גב שנובעים ממבנה כפות רגליים ומנח לא תקין של כף הרגל. מעבר לכך, כיום כבר ידוע שכאבי גב נגרמים בגלל פלטפוס, הולפוס, קריסת קשתות ועוד. בכל המקרים הללו נוצר מצב של לחץ על חוליות עמוד השדרה, מה שגורם לכאב או לבלט דיסק.

זיהוי מקור הבעיה

הדבר החשוב ביותר בהתמודדות מקצועית עם כאבי גב הוא לזהות את מקור הבעיה. בעיקר חשוב להבדיל בין כאב בעמוד השדרה לבין כאב שרירים באזור עמוד השדרה, כי לכל כאב כזה סימפטומים אחרים וסיבות שונות. במקביל, יש לבדוק האם מקור הבעיה שייך להפרשי אורכים בין הרגליים, לפריצת דיסק, לבלט דיסק, לעקמת או לאגן לא סימטרי. ככל שמזהים בצורה טובה יותר את מקור הבעיה, כך מעלים את הסיכוי לטיפול מוצלח וריפוי.

למה הטיפול הסטנדרטי לא תמיד עובד?

הטיפול הסטנדרטי בכאבי גב לא תמיד עובד כי הוא מתמקד בסימפטומים ולא בשורש הבעיה. תרופות לשיכוך הכאב למשל לא משנות את מנח כף הרגל, בעוד תרגילי פיזיותרפיה מחזקים את השרירים סביב עמוד השדרה אך לא משפיעים על התנוחה. זו גם הסיבה בגללה מטופלים רבים מגיעים לאלפא מעבדות מדרסים לאחר ניתוחים וטיפולים שלא עבדו, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה עם פתרון טוב יותר.

יתרונות המדרסים שלנו

אנחנו מתייחסים למדרסים כטיפול ולא כמוצר. גישה כזו משנה מן היסוד את אופי הטיפול בכאבי גב ומייצרת פלטפורמה אידיאלית למניעת בעיות שקשורות לאורתופדיה ולכף הרגל. בין היתר, אנו מייצרים מדרסים בהתאמה אישית ובליווי אישי צמוד. המדרסים מיוצרים במעבדות שלנו מחומרים חזקים וברי שינוי וזה מאפשר לנו להתאים אותם לצרכי המטופל בטווח הקצר והארוך.

התאמת מדרסים תוך כדי תנועה

שימוש בחומרי גלם מיוחדים לייצור מדרסים מוכיח שניתן לפתור בעיות ולהעלים כאבי גב, תוך כדי מתן שירות מקצועי, אדיב וסבלני מכל הלב. אנו מבינים כיום שרוב הכאבים בפלג הגוף התחתון קשורים ליציבה לא נכונה של הגוף, לכן מתמקדים בתיקון של היציבה על ידי מדרסים. נוסף על כך, בעת ייצור המדרסים אנו מתייחסים למשקל הגוף, לצורת כף הרגל ולתסמינים הקיימים.

כעת כל שנותר לך לעשות הוא לחייג 074-70-25-136 ונקצה עבורך איש מקצוע לטובת מעקב רפואי עד לריפוי מלא.