מדרסים בירושלים לקריסת קשתות הרגלים

קשתות בכף הרגל קיימות בשלושה אופנים: קשת נמוכה פלטפוס, גבוהה ונורמלית. את מצב הקשת וסוג הקריסה ניתן לראות רק כאשר כף הרגל מצויה במצב של מנוחה. בדרך כלל מתלוות לקריסת הקשת ופלטפוס תופעות כמו רגליים עקומות, כאבי גב, כאבי קרסוליים וברכיים כאשר לרוב, התערבות כירורגית היא אינה יעילה לטיפול בקריסת הקשתות ופלטפוס – אך מדרסים לפלטפוס ולקריסת קשתות הוכיחו את עצמם בכל המיקרים כיעילים ביותר.

מהו פלטפוס וקריסת קשתות?

את סוג קריסת הקשת ניתן לאבחן רק במצב מנוחה של הרגל. הדרך להבחין בקשת קורסת היא כאשר בעת מצב מנוחה, הקשת ניתנת להבחנה ולעומת זאת במצב עמידה לא קיימת קשת כלל.

לרוב, מתלוות למצב של קריסת קשתות מגוון תופעות נוספות, הכוללות כאמור גם גם רגליים עקומות:

התופעה מקשה על התנהלות תקינה בחיי היום-יום עד כדי כך – שמרבית האנשים מחפשים לעתים פתרונות במסגרת פעולות הכוללות ניתוח.

תחת זאת, מטופלים שבחרו להימנע מהתערבות כירורגית יודעים לספר שהפתרון המוכח ביותר עבור בעיה זו הוא טיפול באמצעות מדרסים לקריסת קשתות. המדרסים המותאמים אישית למטופל באמצעים טכנולוגים מתקדמים מאפשרים התאמה ודיוק של מאה אחוזים למבנה הגוף שלך באופן כללי – ולמבנה הרגל ולבעיית קריסת הקשת באופן ספציפי.

קריסת קשתות

קריסת קשתות

 

מדרסים לקריסת קשתות

מדרסים המטפלים בקריסת קשתות הם מדרסים המותאמים אישית לבעיה זו. מדרסים קשיחים מותאמים למטופל לאחר אבחון במכשיר לייזר מתקדם המציג תמונה תלת ממדית של הרגל.

מידת הרגל למדרסים נלקחת כאשר כף הרגל היא במצב ניטרלי ולאחר מכן עוברים הנתונים למכשיר CNC חדשני, המייצר על פי הנתונים שלך מדרסים בדיוק מושלם.

בנוגע לאופי התהליך, חשוב להביא בחשבון:

  • המדרס הקשיח נבנה על פי המבנה הרצוי לטיפול בקריסת הקשת שלך כפי שהתקבל בעת האבחון ובמצב זה כאשר הרגל דורכת ומפעילה משקל, המדרס תומך ומחזיק את הקשת במצב ישר והרצוי.
  • לרוב, יש צורך בהגבהה ומטופלים רבים נדרשים לתקופת הסתגלות על מנת ללכת עם המדרס בצורתו האופטימלית ולכן, אנו מקפידים על ליווי המטופל על ידי מומחים בתחום.
  • כמו כן, כדאי לדעת כי התהליך מתחיל עם קשת נמוכה מהמצב הרצוי וככל שהתהליך מתקדם מוגבהת הקשת עד להגעת המטופל לגובה הקשת הרצוי.

מדרסים לקריסת קשתות רוכשים מאת המומחים

באלפא מעבדות מדרסים מאמינים כי מדרסים הם לא מוצר אלא טיפול. מדרסים קשיחים המתאימים בצורה מדויקת לבעיה, למשקל ולמבנה כף הרגל של המטופל, בצירוף תוספת בולטת המשנה את מנח כף הרגל וגורמת לקשת להיות במצבה הרצוי, מוכיחים את עצמם שוב ושוב כטיפול היעיל ביותר במצבים של קריסת קשתות – בעוד הליווי הצמוד אחרי המטופלים שלנו מאפשר הסתגלות טובה למדרסים והתקדמות אופטימלית לעבר ההחלמה.

שילוב של מומחים מובילים בתחום האורתופדיה, מכשור מתקדם וליווי רפואי העוקב אחר תהליך ההסתגלות וההחלמה של כל מטופל ומטופל, הופך אותנו למובילים בתחום המדרסים. רוצה להתמודד באופן הנכון עם קריסת קשתות? אנו כאן עבורך. זה הזמן להחזיר את האיכות לחיים וליצור קשר עם המומחים שלנו כדי לעשות את הצעד הראשון לריפוי.