אילו בעיות פותרים מדרסים? אילו סוגי מדרסים קיימים? היכן מומלץ לרכוש מדרסים?

מדרסים הם טיפול הפותר בעיות שונות הקשורות לפלג גוף תחתון אשר נובעות בעיקר מיציבה לא נכונה. סוגי מדרסים שונים עונים על בעיות שונות ולכן מומלץ לרכוש מדרסים במעבדה המייצרת אותם עבורך ומאפשרת ליווי ומעקב רפואי עד להחלמה מלאה.

מדרסים – טיפול מותאם מושלם

בין הבעיות שאותן פותרים באמצעות מדרסים מותאמים אישית: דורבן, עור קשה ויבלות בכף הרגל, דלקת בגיד האכילס, פצעי סוכרת, פריצת דיסק, כאבים בברכיים ובכפות הרגליים ועוד. מדרסים איכותיים ויעילים הם כאלו המותאמים בצורה אישית ומדויקת למשקל הגוף, מבנה הרגל והלחצים המופעלים עליה וכן לבעיה הספציפית.

יציבה לא נכונה היא המקור לבעיות רבות בפלג הגוף התחתון. מדרסים בהתאמה אישית המתאימים בצורה מדויקת למשקל הגוף, מבנה כף הרגל וכן לבעיה הספציפית יכולים לפתור בצורה מושלמת כל בעיה ללא צורך בהתערבות כירורגית. החלמה מלאה בעקבות טיפול במדרסים דורשת ליווי ומעקב רפואי.

סוגי מדרסים שונים פותרים בעיות שונות

מדרסים שונים נבדלים זה מזה במבנה, בחומר ממנו הם עשויים ובציפויים השונים המותאמים להם. לאחר אבחון הבעיה במדויק באמצעות מכשיר לייזר חדשני המאפשר קבלת תמונה תלת ממדית של כף הרגל וכן את פיזור הלחצים בה, ניתן לבנות תבנית מדויקת על ידי מכשיר CNC מתקדם היוצר מדרס מכל חומר שהוא בהתאם לבעיה: ישנם מדרסים העשויים חומרים קשיחים וכן מדרסים העשויים חומרים רכים יותר כשלכל מדרס ציפוי שונה המשמש שכבת נוחות דוגמת סיליקון, בולמי זעזועים, עור, נוגדי זיעה ועוד.

מדרסים רוכשים אצל מומחים

באלפא מעבדות מדרסים מאמינים כי מדרסים הם לא מוצר אלא טיפול. במקום, מעניקים לכל מטופל יחס אישי וליווי רפואי העוקב אחר התקדמות ההחלמה שלו. אמצעים חדשניים המתקדמים בעולם אשר חלקם פותחו במעבדות נאס"א, מאפשרים התאמה מדויקת של מדרסים ללקוח ולבעיה ממנה הוא סובל ובכך מביאים להחלמה מלאה ומונעים את הצורך בהתערבות כירורגית.

יש לך בעיה הנובעת מיציבה לא נכונה, דורבן בכף הרגל או פריצת דיסק? סוגי מדרסים שונים מיוצרים בלעדית במעבדות שלנו וזה הזמן ליצור קשר עם המומחים שלנו וללכת על טיפול שעובד באמת.