איזה מכון אורטופדי מייצר מדרסים בהתאמה אישית? מדוע מומלץ לבחור מכון אורטופדי המלווה את לקוחותיו גם לאחר התאמת מדרסים?

בעיות רבות הנובעות למערכת העצמות והשרירים בגוף האדם יכולות להיפתר באמצעות טיפול נכון מאת מכון אורטופדי מנוסה ומקצועי. בעיות הנובעות מיציבה לא נכונה נפתרות על ידי התאמה אישית של מדרסים. מכשור מתקדם וחומרים חדשניים יכולים לפתור מגוון רחב של בעיות ביניהן: פריצת דיסק, כאבים בברכיים ובכף הרגל, כאבים בגב התחתון, עור קשה ויבלות בכפות הרגליים, דורבן, דלקת בגיד אכילס ועוד.

מומלץ לרכוש מדרסים במכון אשר מלווה אותך לכל אורך הדרך מרגע האבחון הראשונה ועד להחלמה מלאה באמצעות מעקב ופגישות חוזרות הבודקות את קצב התקדמות ההחלמה שלך.

מכון אורטופדי המתמחה בהתאמת מדרסים באופן אישי

מדרסים הם לא מוצר אלא טיפול. במקרים רבים ניתן לפתור בעיות קשות ללא צורך בהתערבות כירורגית על ידי התאמת מדרסים בצורה מדויקת לכף הרגל. התאמה מלא מתאפשרת רק על ידי שימוש בטכנולוגית לייזר מתקדמת היוצרת תמונה תלת ממדית של כף הרגל ומאפשרת לראות את התפלגות הלחצים בה.

לאחר אבחון זה, מכונת CNC חדשנית יוצרת מחומר רך או קשה על פי הצורך, מדרסים המותאמים לך במדויק. פתיחת תיק ומעקב רפואי קפדני הכולל פגישות ליווי יאמדו את קצב ההחלמה שלך ויערכו שיפורים לפי הצורך.

ליווי מקיף לאורך כל הדרך

אלפא מעבדות מדרסים הם מכון אורטופדי המשלב מעבדות המייצרות מדרסים בשיטות המתקדמות ביותר על פי אבחון קפדני. מדרסים טובים הם מדרסים המותאמים אישית למשקל הגוף, מבנה כף הרגל וכן הבעיה הספציפית שלך. מדרסים המטפלים בדורבן בכף הרגל אינם דומים במבנה שלהם למדרסים המטפלים בפריצת דיסק.

שילוב של מומחים בתחום המדרסים ושל המכשור המתקדם בעולם, מאפשר לנו ליצור פתרונות המשפרים את היציבה ומרפאים בעיות רבות הקשורות לגב התחתון. אם יש לך בעיות הנובעות מיציבה לא נכונה – זה הזמן להרים טלפון ולקבוע פגישה עם המומחים שלנו, הפתרון כבר בדרך.