התאמת מדרסים לכאבי ברכיים ושחיקת סחוס

באחוז גבוה מאוד של המקרים, כאבי ברכיים נגרמים בגלל שחיקת סחוס ועל רקע פלטפוס וקריסת קשת כף הרגל, או קשת גבוהה. בשני המקרים, מגיעה כף הרגל למצב של מנח לא אידיאלי, מה שמעקם פנימה או החוצה את הברך ושוחק את הסחוס.

השחיקה של הסחוס מביאה בתורה לכאבים בחלק המדיאלי (הקרוב יותר למרכז) או הליטרלי (המרוחק יותר מהמרכז) של כף הרגל – והיא מטרידה גברים ונשים בטווח רחב של גילאים.

הבעייתיות של טיפול רגיל בכאבי ברכיים

טיפול סטנדרטי לא מתמודד עם שורש הבעיה אלא עם הסימפטומים ועם הכאבים בלבד. זו טעות נפוצה שעלולה לעלות ביוקר, כי גם תרופות לשיכוך כאבים לא משנות את המנח של כף הרגל ולא מפסיקות את השחיקה של הסחוס. למעשה, כבר היום מתבצעים המון ניתוחים וטיפולים שלא מצליחים ולכן ישנה העדפה ברורה למדרסים.

הפתרון: מדרסים כטיפול ולא כמוצר

אצלנו באלפא מעבדות מדרסים מאמינים שמדרס הוא טיפול ולא מוצר. כתוצאה מכך, אנו מייצרים מדרסים מחומר מיוחד ובר שינוי שמאפשר לנו לעקוב אחר קצב התקדמות הטיפול ולבצע שינויים במדרס עצמו. במילים אחרות, אצלנו מתאימים את גובה, צורת ומאפייני המדרסים למצב הספציפי שבו המטופל נמצא בכל רגע נתון. כל זה קורה יחד עם ליווי רפואי צמוד ובעזרת שימוש בשורה ארוכה של טכנולוגיות מתקדמות.

מדרסים לכאבי ברכיים ושחיקת סחוס

כך מייצרים את המדרסים שיכולים לעזור לך

המומחים של אלפא מעבדות מדרסים מבינים עד כמה כאבי ברכיים עלולים לפגוע באיכות החיים ומוכנים לקבל אותך למפגש ייעוץ ללא התחייבות מצדך.

בראש ובראשונה, נסביר לך על תהליך ייצור המדרסים ועל החומרים שבהם אנו משתמשים בשביל להצליח לשנות אותם עבורך בהמשך הדרך. שנית, נבנה עבורך את המדרסים על בסיס פרמטרים של משקל גוף, צורת כף הרגל ותסמיני הכאב.

אינדיקציה מלאה לכף הרגל שלך

הדרך היחידה להפסיק את שחיקת הסחוס ואת כאבי הברכיים שלך היא להתאים עבורך מדרסים מושלמים. בשביל להשיג את המטרה הזו אנו באלפא מעבדות מדרסים משתמשים בסורק לייזר שפותח על ידי נאס"א, ובו מקבלים אינדיקציה מלאה בצורה תלת ממדית.

בעזרת המודל הזה אנו בונים עבורך את המדרס הטוב ביותר – מחומרים חזקים שתומכים במשקל הגוף ומחזיקים מעמד לתקופה ממושכת.

כאבי ברכיים לא חולפים ביום אחד

נציגי אלפא מעבדות מדרסים יתעדו את כל הנתונים במחשב וירכזו עבורך תיק רפואי מסודר. אחרי כמה חודשים נוכל לבדוק את תהליך ההתקדמות שלך ולבצע את ההתאמות ואת השינויים הנדרשים, היות וכאבי ברכיים לא חולפים ביום אחד. מבחינתך, היתרון הוא טיפול יסודי בבעיות כרוניות של כאבי ברכיים וחיסכון בזמן ובהוצאות על מדרסים שלא עובדים.

אנו נרכז עבורך את כל שלבי הטיפול תחת קורת גג אחת ונעדכן אותן בזמן אמת ביעילות התהליך.

רוצה לקבל פרטים נוספים? בחיוג למספר הטלפון 074-70-25-136 נוכל לתת לך את כל התשובות.