בין מגוון סוגי המדרסים המשווקים בימינו, ניתן למצוא מדרסים ייעודיים לבלימת זעזועים. המטרה של המדרסים הללו היא כשמם – לבלום את הזעזועים שמתרחשים במהלך הליכה, עמידה ממושכת וריצה. אחוזי הספיגה של  הזעזועים עשויים לנוע בין 40%-80%.

ספיגת הזעזועים מתבצעת באמצעות אספקה של תמיכה לעקבים ולכפות הרגליים. על ידי מתן התמיכה ניתן להפחית הטיות ולספק בקרה של התנועה במהלך ביצוע הפעילות הגופנית. בניית המדרסים יוצרת מצב שהו רוב העומסים מוטלים על החלק הקדמי של כפות הרגליים, חלק זה מקבל תמיכה מובנית.

אבל למה צריך את המדרסים הללו?

לא מעט פעמים גורמת עמידה ממושכת על הרגליים או אימונים שונים לכאבים בכפות הרגליים, התחושה חזקה במיוחד בסופו של היום. הכאבים הללו מקרינים גם לרגליים ולגב. במידה שהאנשים שסובלים מהכאבים לא מקבלים טיפול מתאים, הם עשויים לגרום להחרפת המצב. ללא טיפול עשויות להופיע מגוון בעיות רפואיות, כדוגמת: נפיחות, כאבי ברכיים, כאבים בגב התחתון ודלקת פרקים. באמצעות שימוש במדרסים מתאימים ניתן להפחית את הכאבים ולספק תמיכה לגוף במהלך הפעילות או העמידה הממושכת. כמו כן, ניתן לשפר את רמת ההתאמה בין המבנה של הרגל ובין הנעליים.

אבל פעילות גופנית אמורה לשפר את הבריאות, לא?

למרות שפעילות גופנית חשובה ביותר עבור האדם, בעיקר בעידן המודרני בו רוב האנשים יושבים במשך שעות ארוכות, יכולה פעילות גופנית, עם דגש על ריצה, להשפיע בצורה פחות טובה על הברכיים, הקרסוליים והרגליים.

במהלך הפעילות הגופנית נוצר לחץ רב על הגפיים התחתונות והוא מחריף במקרה שהסוליות של הנעליים או המדרסים לא מספיק מרופדים. כפי שצוין – הלחץ הרב עלול להוביל לכאבים, פציעות ובעיות בריאותיות שונות.

איך לבחור מדרסים בולמי זעזועים?

 רצוי מאוד להתאים את המדרסים באופן אישי, לשם כך יש לפנות אל מומחים בתחום. כדי להתאים את המדרסים יש למדוד את הרגליים, לקבל מידע אודות הכאבים וחוסר הנוחות ולאבחן בעיות שעשויות להיווצר בשל הפעילות.

יש לציין שמדרסים אישיים יכולה לא רק לסייע במניעה של פציעות, אלא גם לסייע בשיקום של פציעות קיימות.

אופציה אחרת היא לרכוש מדרסים שלא הותאמו באופן אישי תוך הסתמכות על שיקול הדעת. חשוב להשקיע במדרסים, כך שהם יסייעו לאורך זמן ויעניקו את כל היתרונות שמספקים מדרסים איכותיים. במידה שניתן, רצוי לנסות את המדרסים בטרם רוכשים אותם, אך לא תמיד ניתן לעשות זאת, הסיבה לכך היא שבמקרה שהמדרסים הותאמו באופן אישי, לא ניתן להחליף אותם.

אלפא מעבדות מדרסים – מתאימים לכם את המדרסים באופן אישי

 במידה שאתם מעוניינים לרכוש מדרסים איכותיים שהותאמו עבורכם באופן אישי וליהנות מכל היתרונות של מדרסים איכותיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו – אל חברת" אלפא מעבדות מדרסים". אנו בחברה, מאמינים שמדרסים איכותיים מספקים פתרון יעיל, ובמידה שהם מותאמים באופן אישי הם יכולים לטפל במגוון בעיות רפואיות.

כל לקוח שמגיע אלינו עובר תהליך מקיף ויסודי במהלכו את מתאימים עבורו את המדרסים. אנו מתעדים את כל התהליך כדי לדעת האם הבעיות הספציפיות של הלקוח השתפרו בזכות המדרסים. כדי לבצע התאמה מדויקת אנו משתמשים בסורק לייזר מתקדם.

נשמח לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם מדרסים איכותיים ויעילים.