התאמת מדרסים לספורטאים

פעילות ספורטיבית היא תנאי לשמירה על אורח חיים בריא. מחד גיסא, גברים ונשים בטווח רחב של גילאים יכולים לבחור פעילות ספורטיבית ולהתמיד בה על מנת לרדת במשקל ולחטב את הגוף, מאידך גיסא, ספורטאים מועדים לפציעות יותר מאשר אנשים רגילים ועליהם לבצע את ההתאמות הנדרשות על מנת למנוע אותן.

אחת ההתאמות החשובות בהקשר הזה קשורה לשימוש במדרסים לספורט ולתכונות המיוחדות שלהם.

מהם מאפיין מדרסים לספורט?

מדרסים לספורט צריכים בראש ובראשונה להיות חזקים ואיכותיים יותר ממדרסים רגילים. מדרסים חזקים ואיכותיים יכולים להחזיק את הרגל ולתמוך בה, להקטין את הסיכוי לפציעות ולמנוע פגיעות על רקע נקיעת קרסול, פריצת דיסק, קרעים ברצועות השונות, דלקות ומתיחות.

שנית, המדרסים עצמם צריכים להיות עמידים כי הם נמצאים תחת עומס, לחות וזיעה. תנאים אלו עלולים לשנות את הרכבם של מדרסים לא איכותיים ולנטרל את יעילותם עבור ספורטאים.

אנו בונים את המדרסים שמתאימים לך

באלפא מעבדות מדרסים מחזיקים בניסיון משמעותי בייצור מדרסים לספורט ומזמינים אותך להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.

קודם כל, כאשר אנו בונים מדרסים לספורט אנו גם מתייחסים לאופי הפעילות המתבצעת – הליכה, ריצה, קפיצה, עצירות פתאומיות, זינוקים, סיבובים חדים ועוד.

שנית, יש לנו את הכלים המתאימים על מנת לייצר מדרסים בהתאמה למשך הפעילות המבוצעת. כמו כן, אנו מביאים בחשבון את המשטח שעליו מבוצעת הפעילות ומגבירים את האפקטיביות של המדרסים עבור כף הרגל שלך.

הבדלים בין מדרסים לכדורסל וכדורגל

אפשר לקחת כדוגמה שני ענפי ספורט שונים ולבחון את האופן שבו מייצרים מדרסים לכל אחד מהם. במדרסים לכדורסל למשל יש להתייחס לקפיצות רבות ולייצר מדרסים עם בולם זעזועים טוב.

כמו כן, שחקני כדורסל הם בדרך כלל גבוהים ומשקלם גבוה ולכן יש צורך במדרס חזק ומאסיבי. המדרס מתאים למשטח הפרקט שמתאפיין בכך שהוא ישר וחזק ואפשר לשלב אותו בנעלי כדורסל מדגמים שונים.

התכונות של מדרסים לכדורגל

שחקני כדורגל משתמשים בנעל צרה. זו נעל שפחות מומלצת לפעילות מאומצת, אך היות ומדובר במקצוע שלהם צריך להתאים עבורם מדרס דק וצר – אך עדיין חזק ועם בולם זעזועים. לנו באלפא מעבדות מדרסים יש את הכלים והטכנולוגיה המתאימים להתמודדות עם המשימה וכבר היום אנו מייצרים לשחקני כדורגל מדרסים מעולים.

המדרסים שלנו מותאמים לכדורגל בגלל הריצות הרבות והסיבובים החדים והפתאומיים, כמו גם בזכות היציבות וההתאמה שלהם למשטח הלא ישר שעליו הכדורגלן משחק.

באפשרותך להפיק יותר מהפעילות הספורטיבית!

באלפא מעבדות מדרסים גאים להשתמש בחומרי גלם חזקים וברי שינוי על מנת להתאים את המדרסים לצרכים הנוכחיים שלך. עם זאת, אנו מאמינים שהמדרס הוא לא מוצר אלא טיפול ולכן מלווים אותך לכל אורך הקריירה.

אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ לא מחייבת ומחכים לשמוע ממך עוד היום במספר הטלפון 074-70-25-136.