מדרסים למורטון ניורומה

התאמת מדרסים למורטון נוירומה

דלקת של העצב הפלנטרי באזור עצמות המסרק של כף הרגל מכונה "מורטון-נוירומה". מבחינה אנטומית, מדובר במצב שבו שני עצבים בעצמות המסרק מתאחדים כתוצאה מלחץ.

בנוסף לכך, הלחץ גורם לעצבים להתנפח ונוצרת דלקת. בעקבות הדלקת מופיע כאב ואפשר לזהות שמדובר במורטון נוירומה אם הוא מורגש בעיקר בין מפרקי אצבעות 2-3 או מפרקי אצבעות 3-4.

הסיבות למורטון-נוירומה

מורטון-נוירומה יכול להיגרם מכמה סיבות. ראשית, הסיבה השכיחה היא נעילת נעליים צרות מקדימה או הליכה אינטנסיבית על נעלי עקב.

שני סוגי הנעליים הללו גורמים ללחץ על האצבעות מכל הכיוונים ומעלים משמעותית את הסיכוי לדלקת של העצב הפלנטרי. שנית, מורטון נוירומה קשור למבנה כף הרגל ומזוהה לעיתים קרובות עם חלוקת עומסים לא תקינה.

הבדלים בין סוגי טיפולים

לעיתים קרובות מתבצעים סוגי ניתוחים וטיפולים שלא מצליחים להתמודד עם הנסיבות שהביאו מלכתחילה להתפתחות של מורטון נוירומה.

כך למשל יש נטייה לשלוח אנשים עם מורטון-נוירומה לטיפולים מקובלים כמו זריקות קורטיזון או כדורים, בעוד בפועל הם יכולים לתת מענה זמני בלבד כי הם משככים את הכאב לתקופה קצרה ובכלל לא פותרים את הבעיה.

מדוע לא להסתפק בזריקות קורטיזון?

במהלך טיפול במורטון נוירומה באמצעות זריקות קורטיזון הלחץ על העצב ממשיך, הדלקת חוזרת והמטופלים חווים חוסר אונים.

נוסף על כך, זריקות קורטיזון מסתירות רק את הדלקת ואינן פותרות את בעיית הלחץ על העצבים שבגללה היא נוצרה: במקרים כאלה, לאחר פרק זמן של מספר שבועות הדלקת תחזור ואיתה יתעצם הכאב – מה גם שקורטיזון הוא חומר לא בריא שנשאר בגוף 8 שנים וכנ"ל הכדורים.

מדרסים הם הבסיס לטיפול בבעיה

על רקע האמור לעיל אפשר להבין את היתרונות של מדרסים בהתאמה אישית. אנחנו באלפא מעבדות מדרסים נותנים מענה בהתאמה אישית ובליווי צמוד, כי אנו מאמינים שהמדרסים הם לא מוצר רגיל אלא טיפול ארוך טווח.

יתרה על כך, אנו משתמשים רק בחומרים חזקים, עמידים וברי שינוי כדי לייצר את המדרסים שלך. זה מאפשר לנו לערוך התאמות בשינויים לכל אורך הטיפול ולוות אותך עד לריפוי מלא.

מורטון נוירומה הוא לא גזירה משמיים

שיטת הטיפול שמאפיינת את אלפא מעבדות מדרסים מוכיחה שגם מצב מטריד מורטון-נוירומה הוא לא גזירה משמיים. אנו ננהל עבורך תיק רפואי, נתעד את תהליך הטיפול ונביא בחשבון את משקל הגוף, צורת כף הרגל שלך והתסמינים שמאפיינים את הבעיה.

לאחר מכן נקבע עבורך תכנית טיפולים מסודרת ונתאם פגישות תקופתיות לצרכי מעקב וניטור. אם עד היום קיבלת זריקות קורטיזון אבל הכאב של מורטון נוירומה לא חלף, הגיע הזמן לנסות משהו אחר.

הטיפול שלך יכול להתחיל עכשיו

נציגי אלפא מעבדות מדרסים עומדים לרשותך עם תשובות לכל השאלות על מורטון-נוירומה. אנו מחכים לשמוע ממך במספר 074-70-25-136 ויכולים לקבל את פנייתך גם דרך האתר כדי להתחיל בטיפול בהקדם.

אולי יעניין אתכם גם מדרסים ביומכניים.