התאמת מדרסים לדורבן

מהו דורבן בכף הרגל? מהי הדרך הטובה ביותר לטפל בו? והיכן מומלץ לרכוש מדרסים לדורבן בעקב?

דורבן בכף הרגל הוא מצב בו קיימת דלקת ברצועה המחוברת לעצם העקב התומכת בקשת האורכית הפנימית של כף הרגל. מדובר בתופעה שכיחה יחסית הגורמת לרוב לכאבים בעקב. ללא טיפול, תופעת הדורבן יכולה להיות מגבילה מאוד.

התופעה מופיעה אצל אצנים, אנשים הסובלים מעודף משקל משמעותי וגם אנשים עם "פלטפוס" (קריסה והשטחה של הקשת המדיאלית בכף הרגל), ואנשים אשר מצאו מזור לבעיה יוכלו לספר כי הטיפול הטוב ביותר עבור הדורבן הוא התאמת מדרסים לדורבן בכף הרגל, התואמים במדויק את מבנה כף הרגל ומיועדים לספק מענה לכאבים – ולשלל תופעות נוספות הכרוכות בכאבים – ושיפור ניכר מדווח על ידי מטופלים רבים כבר לאחר שבועות ספורים.

דורבן בכף הרגל – הולכים על החלמה

דורבן בכף הרגל הוא תופעה שכיחה המתאפיינת בכאב המופיע בעת דריכה או הליכה ממושכת.

הרצועה העבה שמקורה בעצם העקב ובאצבעות כף הרגל, היא בעלת תפקיד בתמיכה בקשת האורכית הפנימית של כף הרגל. בזמן הליכה יש למבנה זה חשיבות תפקודית דינאמית שכן מדובר בקפיץ המאפשר "דריכה" של כף הרגל לקראת שלב דחיפתה קדימה.

דורבן בכף הרגל הוא למעשה מצב של דלקת הקיימת ברצועה באזור העקב. זוהי בעיה נפוצה הגורמת לכאב בעקב – בעיקר בצעדים הראשונים לאחר מנוחה החולף לאחר הליכה ומופיע שוב אחרי עמידה או הליכה ממושכת.

מדרסים לדורבן – פתרון מדויק לבעיה כואבת

מדרס לדורבן בכף הרגל המותאם היטב למטרתו הוא כזה המטפל בבעיה הקיימת בצורה מדויקת – מכיוון שכל כאב דורש צורה אחרת של מדרס וכן טיפול שונה.

מדרס לדורבן לאו דווקא מתאים לבעיית גב או לפצעי סוכרת – ונדרשת בדיקת מומחה מטעמנו כדי ליצור את המדרס המתאים לך ביותר.

במקביל, מדרסים לדורבן בעקב חייבים להיות מיוצרים רק לאחר סריקה מדויקת של רמת הלחצים בכף הרגל, המצביעה על הנקודה הספציפית בה קיים לחץ.

לאחר התאמת המדרס וייצור על ידי מכונת CNC מתקדמת היוצרת מדרס מהחומר הנכון למשימה, מתנהל מעקב אחר המטופל כדי לברר אם המדרסים אשר הותאמו לו אכן משפרים את מצבו או שיש צורך בשינוי כלשהו.

אלפא מעבדות מדרסים – לכל בעיה המדרס שלה

אנשי המקצוע של אלפא מעבדות מדרסים מנגישים עבורך את הטיפול הטוב בעולם, המשלב זיהוי מדויק של הבעיה והתאמת המדרס הנכון לפתרון אידיאלי וכן ליווי ומעקב עד לפתרון מושלם.

מדרסים לדורבן בעקב הם אחד מתחומי ההתמחות שלנו  ובמהלך הזמן שלאחר הליווי ותקופת הסתגלות, המדרסים שנייצר עבורך יקלו את הלחץ מהעקב מעט יותר בכל פעם, עד לריפוי.

אם כמו לרבים אחרים גם יש לך כאבים מדורבן בכף הרגל – אין סיבה להמשיך לסבול. זה הזמן להתקשר לאלפא מעבדות מדרסים ולהתחיל בחזרה לשגרה.

מדרסים לדורבן בעקב