התאמת מדרסים בירושלים יכולה לפתור שלל בעיות אך המטרה שלך היא שהם יפתרו את הבעיה הספציפית שלך. דרך טכנולוגיה מתאימה ניתן לעשות זאת ועל מנת לאפשר לך לטפל בעצמך, ריכזנו חמש עובדות חשובות על מדרסים.

מדרסים יכולים לפתור שלל בעיות

אם יש לך כאבי גב תחתון, ברכיים, יובש בכף הרגל, עצם בולטת ובעיות נוספות, ניתן לפתור אותן דרך התאמת מדרסים שנכונים לך. אחד הדברים אשר מפתיעים אנשים רבים אשר מגיעים אל המעבדה הוא מתן המענה הספציפי לבעיה שלהם.

מדרסים בירושלים יכולים לפתור בעיות. זהו כלי טיפולי ולא מוצר שאמור לגרום לך להרגיש קצת יותר בנוח או לנעל להיות מדויקת יותר. התאמה נכונה של המדרסים יכולה לשנות את התחושה האישית, להעלים כאבים ולפתור שלל בעיות.

מדרסים בירושלים צריכים להתאים לך באופן אישי

אי אפשר להסתמך על מדרסים שאינם מותאמים באופן אישי. אמנם היום ניתן למצוא מדרסים רכים שנמכרים לכל מי שמבקש, אך זהו לא פתרון. על מנת להצליח לפתור בעיה יש להבין אותה כאשר נקודת המוצא היא שאין טיפול אחד שנכון לכל הבעיות ואין טיפול אחד שנכון לכל האנשים.

התאמה של מדרסים בירושלים עם מכשור מתקדם מאפשר לך לקבל את הטיפול הנכון. התאמה זו תדרוש לא רק מפגש אחד אלא ליווי לאורך כל הדרך, הבנה של הבעיה שלך ומעקב גם לאחר שכבר קיבלת את המדרסים.

זה לא מספיק להשתמש בתבנית גבס

תבניות הגבס או ספוגים יכולים לתת תמונה כללית של מצב הרגל אך לא מדויקת ב-100%. הסיבה לכך היא שהגבס מושפע מהמנח האישי ומהפעלת מניפולציות שונות (כמו הטיה של הגוף שלא בכוונה). המטרה שלך צריכה להיות קבלת מדרסים שיפתרו את הבעיה שלך.

לצורך כך ישנה טכנולוגיה מתקדמת הכוללת סורק לייזר שיוצר תבנית מדויקת המתאימה לכף הרגל שלך. בהתאם לנתונים ולתבנית זו ניתן ליצור את המדרסים שלך במכונת CNC מתקדמת.

ניתן לתקן את המדרסים ולהתאימם לצורך שלך

רק כאשר מכינים מדרסים בירושלים במקום, בפיקוח אישי, בלי למסור את הנתונים לצד שלישי, ניתן לתקן אותם. רק אם המדרסים עשויים חומר חזק שאפשר לתקנו הפתרון יתאים עבורך. בתהליך ההתאמה יש צורך לראות כיצד המדרסים משפיעים עלייך.

אם ימצא כי נדרש שינוי אפשר יהיה לעשות זאת בעזרת מכונה מתקדמת וכל זה בלי להמתין זמן רב לתוצאות החדשות.

מדרס הוא תהליך טיפולי

חשוב להבין כי מדרס הוא תהליך שנועד לטפל בבעיה. לא רק להקל עליה אלא לתת לך מענה כך שהבעיה לא תחזור על עצמה.

אלפא מעבדות מדרסים מזמינה אותך לקבל יחס אישי ומדרסים שמותאמים בדיוק לכפות הרגליים שלך. אנו נלווה אותך לאורך כל הדרך. לקביעת פגישת ייעוץ מקצועי, זה הזמן שלך ליצור עמנו קשר.