מכון אורטופדי למדרסים עד ריפוי מלא

מה צריך לעשות כדי להגיע למצב של ריפוי מלא על רקע בעיות יציבה? מדוע רכישת מדרסים צריכה להיות חלק מטיפול רחב יותר? מה התפקיד של מכון אורטופדי בהתאמה אישית של מדרסים וכיצד בונים אותם?

הדרך הטובה ביותר לטפל בכאבים בפלג הגוף התחתון הם על ידי שימוש במדרסים. מטרת המדרסים היא לתקן יציבה לא נכונה של הגוף, להפחית כאבים ועם הזמן גם להביא לכדי ריפוי מלא של המטופל. כתוצאה מכך, השירות הניתן במכון מדרסים הוא לא מוצר רגיל אלא חלק מטיפול ארוך טווח.

כאן בשביל בריאות הרגל והגב שלך

באלפא מעבדות מדרסים מתחייבים להעמיד לרשותך אנשי מקצוע לטיפול אישי וליווי עד שכאבי פלג הגוף התחתון יחלפו.

שינוי המדרס לאחר תקופת הסתגלות

רכישת מדרסים צריכה להיות חלק מטיפול רחב יותר כי עובר קצת זמן עד שכף הרגל מסתגלת אליהם. המשמעות היא שאם לאחר תקופת ההסתגלות המטופל עדיין מתלונן על כאבים בפלג הגוף התחתון, יש צורך לשנות את המדרס בהתאם. השינוי מאפשר לבנות מדרסים חדשים ומתונים יותר ורק בהמשך להחזיר אותם לצורתם הראשונית והמקורית.

הציוד והתפקיד של המכון האורטופדי של אלפא מעבדות מדרסים

לאנשי המקצוע של מכון אורטופדי למדרסים אלפא יש תפקיד חיוני בתהליך הטיפול. במכון האורטופדי לא מסתפקים במדרסים מוכנים אלא משתמשים בציוד מתקדם כדי להתאים אותם לצורת כף הרגל, למשקל המטופל ולתסמינים. בעזרת ליווי אישי ניתן להפיק תועלת רבה יותר מהמדרסים ולטפל בבעיה מהשורש.

כל אנשי המקצוע מחכים לך כאן

אנחנו באלפא מעבדות מדרסים גאים לרכז עבורך שורה ארוכה של אנשי מקצוע לטיפול בכאבים בפלג הגוף התחתון. כל שנותר לך הוא לחייג 074-70-25-136 ולתאם ביקור במכון אורטופדי למדרסים ברמה הגבוהה ביותר.