מהי ביו מכאניקה ובמה היא עוסקת? מה התפקיד של מדרסים מן הסוג הזה? כיצד המדרסים משנים את התנועה של האדם?

ביו מכאניקה שייכת למדעי הרפואה והפיזיקה. היא עוסקת במכאניקה של גוף האדם ומטרתה בין היתר לחקור את תורת התנועה של כל אורגניזם חי. כמו כן, בעשורים האחרונים התפתח התחום בצורה דרמטית ופיתוחים טכנולוגיים משכו תשומת לב חדשה לתחום של ביו מכאניקה. על רקע האמור לעיל ניתן להבין מדוע וכיצד מדרס ביו מכני משנה את התנועה של האדם.

ביצועי כף הרגל שלך יכולים להיות טובים יותר

באלפא מעבדות מדרסים ישמחו לבנות עבורך מדרסים בהתאמה אישית ולשדרג את התנועה שלך באופן מיידי.

התפקיד של מדרס ביו מכני

קודם כל, צריך לזכור שלכל מדרס יש איכויות ביו מכניות מסוימות וכל מדרס משנה במידה כזו או אחרת את כף הרגל ולפיכך גם את צורת התנועה שלה. עם זאת, מדרסים קשיחים שמכונים גם ביו מכאניים מספקים תמיכה חזקה יותר בקשת.

פרמטרים שמשפיעים על כמות התמיכה

יש מספר פרמטרים שקובעים את כמות התמיכה של מדרסים בקשת כף הרגל וביכולת שלהם לשדרג את התנועה הטבעית. ראשית, התמיכה נקבעת לפי סוג החומרים שבהם משתמשים על מנת לייצר את המדרס ולפי העובי והאיכות שלהם. שנית, חשוב מאוד לתכנן את המדרסים רק לאחר לקיחת מידה ולערוך שינויים על גבי תבנית הגבס עוד לפני שמייצרים אותם.

אלפא מעבדות מדרסים – התאמה אישית שלך ובשבילך

באלפא מעבדות יכולים להפיק עבורך ערך מוסף מהיתרונות של מדרסים קשיחים וללוות אותך באופן אישי עד לריפוי מלא של בעיות גב. בחיוג למספר נבנה גם בשבילך מדרס ביו מכני בהתאמה אישית וננהל עבורך תכנית טיפולים מסודרת.