מדרסי ספורט על בסיס תיק רפואי

למה כדאי לבנות מדרסים בהתאמה אישית? מה החשיבות של תיק רפואי כאשר מטפלים ביציבה לא נכונה של הגוף? מי יכול להיעזר במדרסים?

אנשים שעוסקים בספורט כתחביב או באופן מקצועני סובלים לעיתים מיציבה לא נכונה של הגוף. עם הזמן עלולה יציבה לא נכונה של הגוף לגרום לכאבים בפלג הגוף התחתון ובעיקר באזור של הגב התחתון ומטה. הפתרון לבעיות יציבה על רקע פעילות ספורטיבית ובכלל צריך להיות מדרסים שנבנים בהתאמה אישית ועל בסיס תיק רפואי מסודר.

אלפא מעבדות מדרסים – בונים לך תכנית טיפול

באלפא מעבדות מדרסים מציעים שירות ייחודי: אנחנו מתייחסים למדרסים כטיפול ולא כמוצר ולכן נציגינו יכולים לבנות עבורך תכנית טיפול בהתאמה אישית.

היתרונות של מדרסי ספורט בהתאמה אישית

התאמה אישית היא הדרך היחידה להתאים מדרסי ספורט למשקל הגוף, לצורת כף הרגל ולתסמינים שעליהם מתלונן המטופל. בניגוד למדרסים רגילים שמיוצרים מחומרי גלם זולים ועל בסיס תבנית גנרית, התאמה אישית כוללת התייחסות לנסיבות המיוחדות של כל מקרה בנפרד ולהיסטוריה הרפואית של המטופל.

החשיבות של תיק רפואי

בעזרת תיק רפואי נפרד לכל מטופל ניתן לתעד את תהליך הטיפול וההתקדמות. התיעוד חשוב כי אם הבעיות והכאבים חוזרים על עצמם, אנשי המקצוע יכולים לבדוק במה מדובר ובהתאם לקצב ההתקדמות גם לשנות את מדרסי הספורט. מנגד, כאשר הנתונים על מדרסי ספורט לא מתועדים במחשב אין אפשרות לדעת מאילו בעיות המטופל סובל והאם הן השתפרו.

לצדך לאורך כל הדרך

במעבדות של אלפא מעבדות מדרסים יצרפו אותך לרשימה ארוכה של ספורטאים שסבלו מבעיות יציבה אבל טופלו באמצעות מדרסים. אנו מחכים לך במספר 074-70-25-136 כדי ללוות אותך באופן אישי עד שהבעיה תיפתר ולבנות בשבילך מדרסי ספורט מעולים.