מאז ומעולם, ואני לא בדיוק מתי זה התחיל, לנו הגברים היה "תסביך" גובה. יש שיגידו שזה עניין אבולוציוני שהגבר צריך להיות גבוה וגדול בכדי להפחיד את אוייביו או להיות בעל יתרון בכל הקשור להשגת יתרון מול יריביו על תשומת הלב של המין השני. המין הנשי. אולי. אך לא משנה המקור. גברים רבים שהטבע לא חנן אותם בגובה מרשים, מתהלכים עם תחושת תסכול שמשפיעה האופן שלילי על חייהם. אם בתחום יחסי האנוש והבטחון העצמי ואם על נסיונם למצוא לעצמם בת זוג ולכונן יחסים חברות, זוגיות ואפילו נישואין.

חבל כל כך על כל כך הרבה גברים שמרגישים כך. ישנו פתרון, אמנם הוא לא מושלם אבל הוא יכול לעזור מאד בעיקר בייצירת רושם ראשוני חיובי. מדרסי הגבהה לגברים. חברות כמו אלפא מעבדות מדרסים מציעות לכם הגברים, וגם לכן הנשים. מדרסי הגבהה לגברים וגם מדרסי הגבהה לנשים שבהם נעסוק מאוחר יותר.

כמובן שאנחנו מבינים שאפילו אם מדרסים אלו יתרמו לנו 3 ועד 8 סנטימטר לגובה, ברגע שנחלוץ נעלינו נחזור לגובהנו המקורי אבל כאמור, לעיתים כל מה שנדרש זה לעזור במעט לבטחון העצמי שלנו מול המין השני ואז, כאשר נלמד להכיר יותר טוב אחד את השנייה, ניתן יהיה להוריד מהפרק בעיות כמו גובה או בעיות אחרות שכולנו סובלים מהן. מדרסי הגבהה לגברים הם כבר לא טאבו. צרו קשר עם חברות כמו אלפא מעבדות מדרסים ונסו אותם. מה תפסידו? כלום! אבל אולי תרוויחו את אהבת חייכם.

גם נשים עם קומה נמוכה סובלות מאותה בעיה שכבר הרחבנו עליה אצל הגברים. גם נשים כיום רוצות קומה גבוהה ואם הטבע לא העניק להן זאת, אז הן פונות לחיפש פתרונות כמו מדרסי הגבהה לנשים או מדרסים לנעלי עקב. כמובן שמדרסים לנעלי עקב יכולות לשמש לאותה מטרה.

נושא נוסף ובעייתי היא הכאב הכרוני בגב התחתון. גם לזה יש פתרון. אולי לא מוחלט אבל בהחלט מאד מאד יעיל. מדרסים לגב תחתון.  חברות כמו אלפא מעבדות מדרסים יתאימו לכם את המדרסים לגב תחתון המתאימים רק לכם. אז אם אתם מחפשים מדרסי הגבהה לגברים או להפחית דרמטית את כאבי הגב התחתון. התקשרו עוד היום ותופתעו מהתוצאות.