מה מאפיין רפידות גובה וכיצד משתמשים בהן? איזה יתרונות יש למדרסים כאלה בהתאמה אישית? כיצד מייצרים מדרסים אורטופדיים?

מדרסי הגבהה מכונים גם "רפידות גובה" ויכולים להתאים לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. בראש ובראשונה, מטרת המדרסים היא להגביה את כף הרגל בטווח של כמה סנטימטרים ובאופן דיסקרטי. כמו כן, המדרסים משמשים כעקב פנימי בנעל ואפשר לשלב אותם בנעלי ספורט, בנעליים אלגנטיות ובנעליים רגילות.

אצלנו המדרסים הם לא מוצר – אלא טיפול

באלפא מעבדות מדרסים שמחים להציע לך מדרסי הגבהה בהתאמה אישית ולצרף אותך לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.

היתרונות של מדרסי הגבהה בהתאמה אישית

התאמה אישית מאפשרת לייצר מדרסים תוך התייחסות לצורת כף הרגל, למשקל הגוף של המטופל ולרקע הרפואי שלו. בעזרת התאמה אישית ניתן ליצור מצב שבו המדרסים לא רק מגביהים את המטופל בכמה סנטימטרים, אלא גם משפרים את היציבה ומונעים כאבים בגב התחתון ומטה. יתרה על כך, התאמה אישית היא חלק מטיפול רחב שבו עוקבים אחר ההסתגלות למדרסים ומבצעים את ההתאמות הנדרשות.

תהליך הייצור של מדרסים

מכשיר CNC מייצג נכון להיום את הטכנולוגיה המדויקת והטובה ביותר בייצור כל סוגי המדרסים. המכשיר נכנס לפעולה לאחר סריקת לייזר שנותנת אינדיקציה מלאה בצורה תלת ממדית ומספקת צילום של כף הרגל. על בסיס הצילום והמודל ניתן להפעיל מכשיר CNC ולבנות את המדרס האידיאלי עבור גברים ונשים.

אנחנו יודעים איזה מדרס מתאים לך

באלפא מעבדות מדרסים ישמחו לבנות גם עבורך מדרסים בהתאמה אישית וללוות אותך עד לשביעות רצונך המלאה. יש לנו ניסיון משמעותי בבניית מדרסי הגבהה מעולים וכל שנותר לך לעשות כדי ליהנות מהם הוא לחייג למספר 074-70-25-136 או להשאיר פרטים באתר.