סובלים מבעיות ברכיים, דורבן או פלטפוס? אין סיבה שתמשיכו לסבול! באמצעות מדרסים איכותיים, תוכלו להפחית את הלחץ על כפות הרגליים ולהפחית את הסימפטומים מהם אתם סובלים ביום יום. חשוב לדעת כי לא כל מדרס יכול להועיל והתאמת המדרס לרגל בצורה מלאה היא חיונית למטופל הזקוק למדרס. המדרס מיוצר עבור כל כף רגל בנפרד ומותאם לאותה בעיה ממנה סובל המטופל המגיע להתאמת המדרס. תבנית מסויימת יכולה לטפל בבעיות ספצפיות הקשורות לכפות הרגליים, הגב והברכיים.

מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית

בכדי לאפשר טיפול יעיל לבעיה ממנה אתם סובלים, חשוב לבצע התאמה של המדרס לכף הרגל. באמצעות מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית תוכלו להגיע ליעילות מקסימלית של כל מדרס.

מדרסים בהתאמה אישית – איך זה מתבצע?

המכון אליו אתם מגיעים סורק באמצעות מערכת ממוחשבת את המבנה של תחתית כף הרגל. לאחר הסריקה ניתן לייצר עבורכם מדרס המותאם לכל רגל באופן מושלם. בכדי לטפל בבעיות מסויימות מהן אתם סובלים, המכון עוקב אחר הטיפול שלכם באמצעות תיק רפואי. לאחר שימוש במדרס בכל נעל על בסיס יום יומי, תוכלו לדעת האם יש מגמת שיפור והאם יש צורך בשינוי במדרס או בנעל על מנת להפחית מהכאבים ואי הנוחות ממנה אתם סובלים. אם כן, מדרסים בהתאמה אישית נחשבים היום לטובים והמדוייקים ביותר לתמיכה בכפות הרגליים.

מדרסים לגב תחתון

הגב התחתון שלנו סופג המון עומס במהלך היום. גם בזמן מנוחה, ובעיקר בישיבה, יש לחץ על הגב התחתון. מדרסים לגב תחתון מורידים את הלחץ על איזור זה בזמן ההליכה והעמידה ומאפשרים תנאים טובים יותר לאיזון לחצים על מפרקים בגוף כגון ברכיים, אגן וכמובן הגב התחתון.

איפה מומלץ להזמין מדרסים?

אם אתם מחפשים מכון מקצועי לטיפול בבעיות מהן אתם סובלים, מומלץ לכם לפנות לאלפא מעבדות מדרסים. אלפא מעבדות מדרסים מטפלים במאות לקוחות בכל שנה המגיעים למכון בעקבות הפניית רופא אורטופד או בעקבות בעיות פיזיות שונות. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, מתבצעת סריקה של כפות הרגליים של כל מטופל בכדי להתאים לו את המדרס הטוב ביותר לכל רגל.

הזמנת מדרסים באלפא מעבדות מדרסים

לביצוע הזמנת מדרס מותאם לרגל, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו עם צוות אלפא מעבדות מדרסים ולתאם ביקור במכון. צוות אלפא מעבדות מדרסים ישמח לסייע לכם במציאת פתרון לבעיות האורטופדיות שלכם.