הנה משחק קטן: מה משותף בין דורבן, כאבי גב, כאבי קרסול יבלות ופלטפוס? את כולם ניתן לטפל באמצעות מדרסים אורטופדים! קשה להאמין, הא? תנו לנו לעשות לכם קצת סדר.

מדרס הוא בעצם אביזר הממוקם בתוך הנעל, מתחת לכף הרגל ותפקידו הוא לשנות את הדרך שבה כף הרגל מונחת בנעל ועל ידי זה להפחית את העומס של משקל הגוף המופעל על כף הרגל, סופג את הזעזועים הטבעיים הנגרמים מהליכה וריצה ומשנה את היציבה הכללית של הגוף. כמו כן מדרס עשוי להפחית כאבים, לשפר את הנוחות ולמנוע לחצים חריגים על כף הרגל. כמו קסם!

 

ועכשיו קצת על המדרסים שלנו.

חברתנו, אלפא מעבדות מדרסים, מייצרים מדרסים בהתאמה אישית ככלי טיפולי, ואנחנו עושים זאת במומחיות רבה. המדרסים מיוצרים במעבדה מתקדמת ובטכנולוגית קצה. תוך שימוש בשיטות מדידה מתקדמות פרי פיתוח של נאס”א, אנו מודדים את כף הרגל ברמה המדויקת ביותר ובכך מתאימים לכל מטופל מדרס המותאם במיוחד רק לו. לאחר מכן המטופל נכנס לתקופת הסתגלות בליווי אישי, כשכל דיווח שלו מוכנס לתיק הרפואי שנפתח בעבורו, ונעשים שינויים עד שמגיעים לתוצאה הרצויה. אצלנו מדרסים אורטופדיים הם לעולם לא עוד מוצר להקלת כאבים, אלא טיפול לכל דבר ועניין – ואנו מתייחסים לזה ברצינות הראויה לזה.

 

ספרו לי עוד!

אז מחפשים מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית ולא יודעים לאן לפנות? המגוון הרחב של הדגמים, היצרנים והיבואנים מבלבל אתכם? אתם לא לבד. בשוק המדרסים קיימים עשרות מכונים, חלקם מקצועיים וחלקם פחות, המבטיחים מדרסים אורטופדיים לטיפול במגוון רחב של בעיות. לאדם הממוצע קשה לאבחן ולזהות מי מקצועי ומי חאפר, מי עושה שימוש בחומרים איכותיים המחזיקים מעמד לתקופות ממושכות ומי “זורק” מדרס בלתי עמיד שככל הנראה יתבלה בעתיד הקרוב וישאיר את הלקוח כאוב ומאוכזב. אצל אלפא מעבדות מדרסים אתם יכולים להיות רגועים: אנחנו מייצרים במעבדות שלנו מדרסים אורטופדים במותאמים במיוחד לכף הרגל שלך!

 

אלפא מעבדות מדרסים – התשובה לכאבים שלך

אצל אלפא מעבדות מדרסים מייצרים מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית, המותאמים באופן מדויק לכף הרגל שלך. תחילה סורקים את כף הרגל שלך באמצעות סורק לייזר ייעודי ומדויק, ולאחר מכן מייצרים את המדרס שלך על פי הנתונים שלך. לפרטים נוספים והצעת מחיר ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל.