מדרסים מכבי

האם כשמדובר על מדרסים מכבי מציעה הסדר? היכן מומלץ לרכוש מדרסים בהתאמה אישית ובהשתתפות קופות החולים?

מדרסים משמשים לטיפול ומניעה של בעיות רבות הנובעות מיציבה לא נכונה הגורמת להיווצרות עומס על השרירים והשלד. מדרסים בהתאמה אישית הם מדרסים אשר יוצרו בהתאמה מלאה לסוג הבעיה, למשקל שלך, למבנה הרגל ולאורח החיים שלך. מדרסים עשויים חומרים שונים וציפויים שונים וחשוב לקבל ליווי רפואי העוקב אחר קצב ההחלמה לאחר רכישתם.

האם כשמדובר על מדרסים מכבי מציעה השתתפות?

בכל הנוגע למדרסים מכבי מציעה השתתפות ברכישה, וכיוון שהסדרים אלו עשויים להשתנות מעת לעת מומלץ לברר האם הקופה שלך משתתפת לפני רכישת המדרסים.

כדאי לדעת: מדרסים הם טיפול לכל דבר ולכן ישנן קופות חולים המצויות בהסדר עם אלפא מעבדות מדרסים. מדרסים הם הדרך הטובה ביותר לטיפול במגוון של בעיות רפואיות ביניהן: עקמת, פריצת דיסק, כאבים בברכיים ובכפות הרגליים, פצעי סוכרת, דרבן בכף הרגל ועוד. אלפא מעבדות מדרסים, מצויה בהסדר עם קופות החולים ומעניקה ליווי רפואי לאורך כל הדרך מרגע האבחון ועד לפתרון הבעיה.

אבחון מדויק נעשה על ידי מכשיר לייזר מתקדם שנותן תמונה תלת ממדית ומאפשר לראות את פיזור הלחצים על כף הרגל. הדבר מאפשר להעביר את הנתונים למכשיר CNC חדשני היוצר תבנית מושלמת של מדרסים המתאימים למבנה הרגל, למשקל המטופל וכן לבעיה הספציפית.

כשמדובר במדרסים מכבי מאפשרת לך להזמין מאת המומחים

מדרסים בהתאמה אישית הם מדרסים המתאימים במדויק לבעיה שלך. אצלנו, כל הפתרונות ניתנים לך במקום אחד – החל באבחון מדויק, דרך ייצור המדרסים והתאמתם לרגל שלך וכלה בליווי מקצועי לאורך כל התהליך עד להחלמה מלאה.

המומחים שלנו, הידע והניסיון לצד המכשור המתקדם ביותר בעולם וכן הליווי המקיף המוענק לכל מטופל ומטופל הופך אותנו למובילים בתחום. אם יש לך כאב הנובע מיציבה לא נכונה או כזה שהרופאים לא יודעים לפתור ללא ניתוח, זה הזמן ליצור קשר עם המומחים שלנו ולעשות צעד גדול אל פתרון הבעיה.