מדרסים מחיר

מדוע כדאי לרכוש מדרסים בהתאמה אישית? מדוע כשמדובר על מדרסים מחיר המוצר משתנה ממטופל למטופל? היכן מומלץ לרכוש מדרסים בהתאמה אישית?

מדרסים הם טיפול המיועד לפתור בעיות שונות המתעוררות עקב יציבה לא נכונה. בין הבעיות השונות שמדרסים בהתאמה אישית יכולים לפתור בצורה טובה ללא התערבות כירורגית: דורבן בכף הרגל, פריצת דיסק, דלקת בגיד האכילס, כאבי ברכיים וגב תחתון, נפיחות בקרסול, הפרשים באורכי הרגליים, יבלות ועור קשה בכף הרגל ועוד.

מכשירים מתקדמים יכולים כיום לאבחן את הבעיה ולתת תמונה מדויקת של פיזור הלחצים הקיימים על הרגל. מומלץ לקבל ליווי רפואי העוקב אחר הליך ההחלמה ומלווה צעד אחר צעד עד לפתרון הבעיה.

להתאמה אישית של מדרסים מחיר משתלם

מדרסים הם פתרון המוכיח את עצמו במגוון רחב של בעיות הנובעות בעיקרן מיציבה לא נכונה. המדרסים מחלקים בצורה שווה את הלחצים על הרגל, תורמים ליציבה נכונה ומאפשרים החלמה של בעיות שונות בין היתר פריצת דיסק, יבלות ועור קשה ברגליים, פצעי סוכרת, דורבן בכף הרגל וכאבים שונים בברכיים ובגב התחתון.

טיפול נכון באמצעות מדרסים כולל התאמה מדויקת שלהם למשקל הגוף, למבנה הרגל המשתנה ממטופל למטופל וכן לבעיה הספציפית. טיפול בכאבי דורבן לא דומה לטיפול בכאבי ברכיים וכו'. מכשיר לייזר מתקדם יכול כיום לספק תמונה תלת ממדית של כף הרגל ולהעניק למטפל תמונה על הלחצים המופעלים עליה, מה שמוסיף ערך רב והופך את עלות המדרסים למשתלמת הרבה יותר.

לכל טיפול הנסמך על מדרסים מחיר שונה

לאחר אבחון כף הרגל והבעיה הספציפית, מועברים הנתונים אל מכשיר CNC מתקדם אשר מאפשר יצירת מדרסים מדויקים במקום. לכל טיפול בעזרת מדרסים מחיר שונה, הנובע רבות מהחומרים מהם עשויים. מדרסים נבדלים זה מזה במידת הגמישות והקשיחות שלהם, ברמות השונות של בולמי הזעזועים שלהם וכן בציפויים השונים שלהם בין אם מדובר על ציפויים סינטטיים, טבעיים, עור, נוגדי זיעה ועוד – כאשר כל אלה צריכים להיות מותאמים לך באופן אישי.

אלפא מעבדות מדרסים – בהתאמה אישית

אלפא מעבדות מדרסים מנגישים עבורך את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם האורתופדיה: מדרסים בהתאמה אישית ומדויקת הנעשית בעזרת מכשיר לייזר מתקדם המספק תמונת תלת ממד של כף הרגל ופיזור הלחצים בה. מכשיר CNC מתקדם מייצר במקום ובדיוק של 100% מדרסים איכותיים מחומרים שונים בהתאם לבעיה, למשקל הגוף ולמבנה הרגל.

אם יש לך בעיה הנובעת מיציבה לא נכונה, זה הזמן להתקשר או ליצור קשר עם המומחים שלנו באתר ולעשות צעד גדול לעבר ההחלמה.