מדרסים מוכנים בהתאמה אישית – האם יש אכן מדרס כזה? והיכן?

מדוע יצרני מדרסים מסוימים משתמשים בתבניות מוכנות? למה כדאי לתת עדיפות למדרסים בהתאמה אישית? איזה בעיות אפשר לפתור עם מדרסים איכותיים?

שימוש בתבנית מוכנה חוסכת זמן, כסף והוצאות עבור יצרני מדרסים. הבעיה היא שתבנית מוכנה לא מסוגלת לתת מענה על הצרכים של המטופלים ולכן היא לא מומלצת. כמו כן, אין שום אפשרות לבצע התאמה אישית עם מדרסים מוכנים. האלטרנטיבה המועדפת צריכה להיות התאמה אישית וליווי צמוד של הלקוח – כי מדרסים הם לא מוצר אלא טיפול.

מטפלים בך מכף רגל ועד ראש

אנחנו באלפא מעבדות מדרסים מבינים את החשיבות של התאמה אישית ויכולים לבנות עבורך מדרסים מעולים בליווי צמוד.

המאפיינים של התאמה אישית

כדאי להעדיף מדרסים בהתאמה אישית כי לכל כף רגל צורה שונה. כמו כן, אפילו הצורה בין רגל ימין ושמאל אינה זהה. לפיכך, רק מדרסים בהתאמה אישית יאפשרו להתמודד עם הכאבים, הסימפטומים והתסמינים הקיימים וגם להחזיק את משקל הגוף של המטופל. מהבחינה הזו, מדרסים בהתאמה אישית מוכיחים שמדובר בתהליך ארוך ולא במוצר צריכה סטנדרטי.

מדרסים מוכנים לא פותרים את הבעיה

מדרסים טובים מונעים כאבים בפלג הגוף התחתון על רקע יציבה לא נכונה של הגוף והם מסוגלים לפתור בעיות כרוניות. בעזרת מדרסים ברמה גבוהה ניתן למנוע יבלות, עור קשה בכף הרגל ובעיות נוספות שבגללן מטופלים פונים לפדיקור. לשם השוואה, מדרסים מוכנים לא עומדים באותם סטנדרטים של איכות והם לא פותרים את הבעיה המבנית בכף הרגל.

המדרס הטוב ביותר בשבילך

באלפא מעבדות מדרסים משתמשים במכשיר CNC מתקדם כדי לבנות את המדרס הטוב ביותר עבורך – אז נציגינו מחכים כבר עכשיו במספר 074-70-25-136 עם אלטרנטיבה משתלמת למדרסים מוכנים.