מדרסים מגביהים

מה הם מדרסים מגביהים? מי זקוק להם? היכן ניתן לרכוש מדרסים מגביהים בהתאמה אישית?

מדרסים הם טיפול ולא מוצר. תפקידם העיקרי של המדרסים הוא להביא ליציבה נכונה ולחלק את הלחצים בכף הרגל בצורה שווה. מדרסים בהתאמה אישית יכולים למנוע ולטפל בבעיות רבות ביניהן: דורבן בכף הרגל, דלקת בגיד האכילס, פריצת דיסק, כאבים בברכיים ובגב התחתון, דורבן בכף הרגל ועוד. לעיתים, מדרסים משמשים כפתרון אידיאלי גם לאנשים נמוכים. מדרסים מגביהים יכולים לתרום לביטחון העצמי ולאיכות החיים שלו.

מדרסים מגביהים לאיכות חיים

מדרסים שונים זה מזה בחומרים מהם עשויים, המידות, המחירים והמטרה לשמה נוצרו. מדרסים רבים נועדו לפתור בעיות הקשורות ליציבה לא נכונה ביניהן: פריצת דיסק, הלוקס ולגוס, דלקת בגיד אכילס, דורבן בכף הרגל ועוד.

לעומתם, מדרסים מגביהים נועדו להגביה את המטופל בכמה סנטימטרים. מדרסים מסוג זה נוצרים על מנת לשפר את איכות החיים והביטחון של הנמוכים מביננו. כמו בכל הליך של ייצור מדרסים, מכשיר לייזר מתקדם ומכשיר CNC מביאים ליצירת מדרסים בהתאמה אישית בדיוק של מאה אחוזים. מעקב רפואי מלווה את המטופל לכל אורך הדרך ומוודא את הסתגלותו למדרסים החדשים.

המדרסים מגביהים גם את הביטחון העצמי

אלפא מעבדות מדרסים הן מעבדות מומחים לאורתופדיה וכן לייצור מדרסים. שילוב ייחודי של מומחים בתחום, מכשור מתקדם הכולל מכשיר לייזר חדשני לאבחון והדגמה תלת ממדית של הרגל וכן מכשיר CNC ייחודי, בצירוף ליווי רפואי ומעקב אחר תהליך ההסתגלות וההחלמה הופכים אותנו למובילים בתחום.

אנחנו מייצרים את כל סוגי המדרסים המשמשים הן למניעה של בעיות ונזקים עתידיים וכן לפתרון של בעיות קיימות כגון דורבן בכף הרגל, פריצת דיסק, פצעי סוכרת, דלקת בגיד אכילס ועוד. אם יש לך צורך במדרסים לפתרון כל בעיה שהיא, זה הזמן ליצור קשר עם המומחים שלנו ולעשות צעד חדש לאיכות חיים.