מצב פיזיולוגי של רגל קצרה ורגל ארוכה משנה את כל זווית היציבה של הגוף. עם הזמן, ההפרש בין אורכי הרגליים גורם לכאבי גב, כאבי ברכיים ועוד.

למה יש הפרש בין אורכי הרגליים?

הגורמים להפרשים באורכים של הרגליים מגוונים מכפי שנהוג לחשוב. על קצה המזלג אפשר להזכיר נסיבות שבהן ההפרש מולד, לעומת מקרים שבהם אחת הרגליים מתקצרות בגלל תאונה. גורמים אחרים עלולים להיות ניתוח כושל, בעיה בגדילה, רקע גנטי והליכה לא נכונה.

הגבהה דרך העקב בהתאם להפרש

הפתרון היעיל ביותר למצב במסגרתו קיימים הפרשי גובה בין הרגליים הוא הגבהה באזור העקב, בהתאם להפרש אשר זוהה. עם זאת, לא נכון למדוד את ההפרשים על ידי מדידה חיצונית ידנית כי במקרים אלו נוצרות סטיות: לחילופין, בשביל לדעת מה ההפרש המדויק בין אורכי הרגליים ולייצר בהתאם את המדרסים צריך לבצע בדיקת CT.

העדפת המדרסים על פני ניתוח

לא פעם, מתבצעים סוגי ניתוחים וטיפולים שלא מצליחים להתמודד עם ההשלכות של רגל קצרה ורגל ארוכה. חלק מהטיפולים כושלים בגלל חישוב לא נכון של גובה ההפרש והסטייה, בעוד ניתוחים אחרים לא מביאים לתוצאות כי הם מתמודדים עם הסימפטומים של הכאב ולא עם שורש הבעיה. החדשות החיוביות הן שיש פתרון וכיום כבר ברור שצריך לתת העדפה מובהקת לייצור מדרסים בהתאמה אישית.

מייצבים אותך בחזרה על הגובה

באלפא מעבדות מדרסים מחזיקים בניסיון משמעותי בכל הנוגע להתמודדות עם רגל קצרה ורגל ארוכה. קודם כל, אנו נתאם עבורך בדיקת CT ונאסוף כמה שיותר נתונים מדויקים כדי לזהות את ההפרש בין הרגליים. שנית, נייצר עבורך מדרסים מחומר בר-שינוי. ההגבהה במדרס תהיה בהתחלה בגובה של חצי מההפרש האמיתי, בעוד הגבהה נוספת תתבצע בהמשך לפי קצב הריפוי. זה בדיוק מה שהגוף שלך צריך כדי להיפטר מהכאבים ואנו גאים להציע לך ליווי מלא ומעקב רפואי צמוד.

הייחודיות במדרסים שלנו

באלפא מעבדות מדרסים מתייחסים למדרסים כטיפול ולא כמוצר, מה שמשנה מהיסוד את אופי ההתמודדות עם כאבי גב, כאבי ברכיים וסימפטומים לא נעימים אחרים של רגל קצרה ורגל ארוכה. בעוד מדרסים רגילים מיוצרים מחומרים קשיחים ואין שום מעקב אחר קצב ההתקדמות האישית שלך, אנו מלכתחילה מייצרים אותם בהתייחס למשקל הגוף, לצורת כף הרגל ולתסמינים שאותם ציינת.

זה הזמן להתחיל בטיפול

אצלנו מנהלים תיק רפואי לכל מטופל ובוחרים בקפידה את התזמון המדויק לביצוע שינויים בגובה המדרסים. השינוי בגובה הוא זה שיעזור לך לחזור למצב של יציבה נכונה ולהיפטר מכל הכאבים וחוסר הנוחות שמתלווים לרגל קצרה ורגל ארוכה. נכון להיום אנחנו עובדים עם לקוחות של כל קופות החולים ונשמח לצרף אותך למשפחת המטופלים המרוצים. כל שנותר לך הוא לחייג למספר 074-70-25-136 ולהתחיל עוד היום בטיפול בהפרשים בין אורכי הרגליים.