אחת המחלות השכיחות בישראל היא מחלת הסוכרת. הסוכרת פוגעת במערכות שונות בגוף בתהליכים היכולים להימשך שנים רבות. אחת הבעיות שנוצרות עקב מחלת הסכרת היא זרימת הדם לכיוון כפות הרגליים. בעקבות בעיות של זרימת דם לכפות הרגליים, נפגעת היכולת העצבית באיזור ומעלה את הסיכון לפצעים חמורים הנשארים ללא טיפול. מפני שחולה סוכרת סובל בין היתר מפגיעה עצבית בכפות הרגליים, לעיתים הוא אינו מרגיש פגיעה בכפות הרגליים והפצעים מחמירים. אחת הדרכים לשמור על כפות הרגליים של חולה הסוכרת היא באמצעות מדרסים לפצעי סוכרת. את המדרסים מתאימים לחולה הסוכרת באמצעות מדידות מדוייקות של כפות הרגליים והתאמה שלהן לנעליים מיוחדות המתאימות לסובלים ממחלת הסוכרת.

מדרסים לכאבי ברכיים

מלבד שמירה על כפות הרגליים במצב של סוכרת, במקרים רבים מדרסים יכולים להפחית או למנוע גם כאבי ברכיים. מדרסים לכאבי ברכיים יכולים להתאים למבוגרים ולצעירים בהתאם לבעיה האורטופדית שלהם. ההתאמה של המדרסים נעשית באמצעות אנשי מקצוע מומחים בתחום המדרסים, וניתן לפנות אליהם דרך מעבדה מקצועית למדרסים.

מדרסים למבוגרים

ההורים המבוגרים שלכם זקוקים למדרסים? מדרסים למבוגרים אפשר לייצר גם כן במעבדה מקצועית למדרסים על-פי מידות מדוייקות של כפות הרגליים. מבוגרים רבים סובלים מבצקות ברגליים ומוורידים בולטים. המדרסים יכולים להפחית את הלחץ על כפות הרגליים ולספק למבוגרים תמיכה אופטימלית בעת הליכה ועמידה.

מדרסים לכף רגל סוכרתית 

זקוקים למדרסים לכף רגל סוכרתית? אתם במקום הנכון! אלפא מעבדות מדרסים מספקת לכם שירות אישי ומקצועי למדידת כפות הרגליים לצורך בניית מדרסים המותאמים לכם. צוות אלפא מעבדות מדרסים כולל אנשי מקצוע מומחים בתחום המדרסים המאפשרים לכם לרכוש מדרסים איכותיים בשיטות מדידה וייצור מהטובות ביותר הקיימות היום.

לקוחות מכל הארץ מגיעים למעבדת המדרסים של אלפא מעבדות בירושלים ויוצאים עם מדרסים מותאמים במיוחד לכפות הרגליים שלהם. אם אתם רוצים להצטרף ללקוחות המרוצים של אלפא מעבדות מדרסים, אתם יכולים לקבוע תור למדידת כפות הרגליים למדרסים.

מדרסים לפצעי סוכרת דרך אלפא מעבדות מדרסים

מדרסים משמשים להפחתה של כאבים וליצירת תמיכה אופטימלית לכף הרגל בעת הליכה, קפיצה, עמידה וריצה. חולי סוכרת הסובלים מבעיות ברגליים, נזקקים למדרסים לפצעי סוכרת על מנת לשמור על הרגליים שלהם בריאות וללא פצעים. באמצעות המדרסים של אלפא מעבדות מדרסים, חולי הסוכרת יכולים להינות מתמיכה איכותית לכף הרגל והתאמה מלאה לנעליים המיועדות במיוחד לחולי סוכרת.