מדרסים לספורטאים – סוגים והבדלים

למה ספורטאים משתמשים במדרסים? מה ההבדל בין סוגי מדרסים שמיועדים לפעילות ספורטיבית? איך כדאי לספורטאים לבחור מדרסים?

ספורטאים לא חייבים להשתמש במדרסים אלא זקוקים להם על רקע בעיות יציבה מסוימות. אנשים שעוסקים בפעילות ספורטיבית באופן מקצועני אבל סובלים מיציבה לא נכונה של הגוף גם בדרך כלל מתלוננים על כאבים בפלג הגוף התחתון. את היציבה ואת הכאבים של ספורטאים מתקנים באמצעות מדרסים מיוחדים שמותאמים לקהל היעד ולתסמינים שמהם הוא סובל.

מציבים עבורך את הרף הגבוה ביותר

באלפא מעבדות מדרסים מתחייבים ללוות אותך באופן אישי עד לריפוי מלא של הכאבים.

סוגי בעיות שבהן ניתן לטפל עם מדרסים לספורטאים

רוב הספורטאים שצריכים להשתמש במדרסים הם אלו שסובלים מכאבים בעקבות עומס על כף הרגל. העומס עלול להופיע לאחר ריצה, אימונים או בפעילות ספורטיבית שגרתית והכאבים נובעים מחלוקת עומסים לא מאוזנת על כף הרגל. מנגד, יש ספורטאים שזקוקים למדרסים כיוון שהם סובלים מדפורמציה משמעותית בכף הרגל ויש כאלה שמטרידה אותם רק תחושת חוסר הנוחות והעייפות.

בחירה נכונה של מדרסים לספורטאים

מדרסים לספורטאים צריכים להתאים לסוג הבעיה שממנה הם סובלים ולסימפטומים שעליהם הם מתלוננים. נוסף על כך, כדאי לספורטאים לבחור מדרסים שנבנים עבורם בהתאמה אישית לפי צורת כף הרגל ומשקל הגוף. מעבר לכך, גברים ונשים שעוסקים בספורט מקצועני צריכים לזכור שהמדרס הוא לא מוצר אלא טיפול. המשמעות היא שיש לעקוב אחר קצב התקדמות הטיפול ובמידת הצורך לבצע התאמות ושינויים במדרסים עצמם.

אלפא מעבדות מדרסים – מובילים אותך למקום הראשון

באלפא מעבדות מדרסים גאים להציע לספורטאים כמוך טכנולוגיה מתקדמת לבניית מדרסים בהתאמה אישית. אנו מחכים לפנייתך במספר 074-70-25-136 כדי שנוכל להציע גם לך מדרסים לספורטאים ברמה הגבוהה ביותר בארץ.