מדרסים לנעליים

במה יכולים לסייע מדרסים לנעליים? מה עושים כדי להתאים מדרסים באופן אישי? והיכן מומלץ להתאים מדרסים לנעליים?

לא מעט מאתנו סובלים מבעיות הקשורות ביציבה לא נכונה. ובכן, כדאי לדעת שהתאמת מדרסים לנעליים יכולה לפתור בעיות רבות ביניהן: פריצת דיסק, דורבן, כאבי ברכיים וגב תחתון, נפיחות בקרסול, עקמת ועוד. יתרה מזאת, התאמה נכונה של מדרסים וניהול מעקב אחר הליך ההחלמה, יכולים להביא לפתרון מלא של הבעיה ללא צורך בהתערבות כירורגית – מה שיכול להוביל לשיפור ניכר באיכות החיים ואף לריפוי ללא ניתוח.

מדרסים לנעליים: ללכת על פתרון מושלם

כאבים בפלג גוף תחתון וגב תחתון ומטה, קשורים לרוב ליציבה לא נכונה של הגוף. בין הבעיות היכולות להיגרם עקב כך ניתן למנות: דורבן, יבלות ועור קשה בכף הרגל, פצעי סוכרת, פריצת דיסק ועוד. יציבה ניתן לתקן על ידי מדרסים המתאימים למשקל הגוף, צורת כף הרגל ולתסמינים שכן כל בעיה דורשת צורת מדרס אחרת וטיפול שונה. מדרס המעניק פתרון לכאבים המתלווים לדורבן יהיה שונה ממדרס המיועד לטיפול בכאבי גב תחתון. לעומת זאת, חשוב להביא בחשבון כי התאמה לא נכונה של מדרסים, או מדרסים "על המדף" שלא הותאמו לך אישית יכולים להוביל להחמרת הבעיה ולכן – חשוב לפנות למומחים למדרסים אשר מתאימים לך את המדרס אישית.

אלפא מעבדות מדרסים – כשהמומחים מתאימים לך מדרסים

המומחים של אלפא מעבדות מדרסים מאפשרים לך להתאים מדרסים לנעליים בדיוק מקסימלי למשקל הגוף שלך, צורת הרגל וכן הבעיה הספציפית הגורמת לך סבל:

בעזרת מכשיר לייזר מתקדם וייחודי, אשר יוצר בשיתוף עם מומחי נאס"א, באפשרותנו לקבל תמונה תלת ממדית של הרגל וכן את מפת הלחצים בה, וכך ביכולתנו ליצור מדרסים על בסיס תבנית המתאימה בצורה מושלמת לרגל שלך. בהתאם לתוצאה, מכשיר CNC מתקדם מייצר מדרס מהחומר המתאים ולאחר התאמת שכבת הנוחות הרצויה, מותאמת הנעל למדרס.

המומחים של אלפא מעבדות מדרסים מנהלים מעקב אחר קצב התקדמות ההחלמה שלך עד לפתרון הבעיה. זה הזמן לעשות צעד ראשון להחלמה וליצור עמנו קשר – נציגינו ממתינים לפנייתך כעת כדי לספר לך על התאמת מדרסים לנעליים שבכוחם להחזיר אותך למסלול.