מדרסים לכדורגל

מה הייחוד של מדרסים המיועדים לשחקני כדורגל? היכן מומלץ לרכוש מדרסים לכדורגל?

מדרסים הם טיפול הבא לענות על בעיות הקשורות למבנה השלד והשרירים והנובעות לעיתים קרובות בשל יציבה לא נכונה. מדרסים לכדורגל בנויים בצורה המאפשרת לרגל לעמוד בעומסים רבים המופעלים עליה בעת המשחק כשהשרירים, הגידים והרצועות בגפה התחתונה פועלים בצורה מוגברת ועלולים לגרום לחוסר איזון ולפציעות. מדרסים בהתאמה אישית ממזערים את הנזקים ומפזרים את העומסים בכף הרגל ובכל חלקי הרגל.

שומרים על הגוף בעזרת מדרסים המותאמים למטרה

אם משחקי כדור היא האהבה הגדולה שלכם, בין אם מדובר על כדורסל, כדורגל, כדורעף ועוד, כדאי לדעת כי משחקים מסוג זה דורשים תנועה דינמית אשר כרוכה בעומסים רבים. העומס על השרירים, הגידים והרצועות בעיקר בגפה התחתונה יכול להביא לחוסר איזון ושחקנים רבים נפצעים בשל כך.

מדרסים המותאמים אישית לעומסים אלו של שחקני כדור מפזרים את העומסים בכף הרגל ובכל חלקי הרגל ומפחיתים את הסיכון בפציעות. מכשור מתקדם הכולל לייזר חדשני המאבחן ומאתר את אזורי הלחץ על כף הרגל וכמו כן מכשיר CNC המייצר מדרסים במקום, מתאים את המדרסים אל משקל הגוף, מבנה כף הרגל ולייעוד הספציפי.

מדרסים לכדורגל רוכשים אצל המומחים

אלפא מעבדות מדרסים מביאים אל עולם האורתופדיה, חדשנות, מקצוענות ומומחיות וכמו כן, כל מטופל ומטופל מקבל ליווי ומעקב רפואי על פי הצורך על מנת לבחון את קצב ההסתגלות שלו אל המדרסים. מדרסים לכדורגל הינם מותאמים אישית לשחקני כדורגל ומתאימים למבנה הרגל, למשקל הגוף ולמניעת נזקים עתידיים אשר יכולים להיגרם בשל עומס על הגפיים ובשל חוסר איזון הנוצר על כף הרגל בעת המאמץ הרב המושקע בעת המשחק. המדרסים ממזערים נזקים ומפזרים את העומסים בכף הרגל בצורה שווה.

אם גם לך יש צורך במדרסים המתאימים למשחק כדורגל, זה הזמן ליצור קשר עם המומחים שלנו, למדרסים של אלופים.