אילו בעיות פותרים ומונעים מדרסים לילדים? היכן המקום הטוב ביותר לרכוש בו מדרסים?

כמו מבוגרים, כך גם ילדים עלולים לסבול מבעיות הקשורות ליציבה לא נכונה. ילדים ההולכים בצורה עקומה כשהרגל שלהם נוטה פנימה ובמקרים רבים הנעליים מתעקמות ונהרסות, ילדים המתלוננים על כאבי רגליים בלילה הנובעים מפעילות מאומצת במהלך היום, ילדים הסובלים מדורבן או מעור יבש ויבלות ברגליים, ילדים הסובלים מעצם הבולטת החוצה ליד הבוהן (הלוקס ולגוס) אשר מדרסים לילדים יכולים למנוע מהעצם להמשיך ולצאת החוצה ועוד.

לכן, מדרסים כדאי להתאים אישית בהתאמה למבנה הרגל של הילד, משקל הילד ולקריטריונים נוספים.

מדרסים לילדים – ליציבה טובה כבר מהתחלה

מדרסים הם טיפול יעיל ומוכח המסייע בפתרון בעיות רבות שקשורות ביציבה לא נכונה. גם ילדים רבים נזקקים למדרסים. ממש כמו אצל מבוגרים, גם מדרסים לילדים חייבים להיות מותאמים אישית למשקל הילד, מבנה הרגל שלו וכן לבעיה ממנה הוא סובל.

מכשיר לייזר חדשני יכול לספק תמונה תלת ממדית של מבנה הרגל ופיזור הלחצים המופעלים עליה ובכך להביא ליצירת מדרסים מדויקים יותר באמצעות מכשיר CNC מתקדים היוצר את המדרסים מהחומרים המתאימים ביותר. לאחר מכן, מותאמים המדרסים לנעל הנבחרת והילד יכול לצעוד בבטחה. ליווי מומחים לאחר התאמת המדרסים יבטיח הסתגלות מיטבית של הילד למדרסים החדשים שלו.

מומחים גם כשמדובר על מדרסים לילדים

באלפא מעבדות מדרסים מאמינים כי מדרסים אינם מוצר אלא טיפול. מומחים מובילים בתחום לצד מכשור מתקדם מאפשר להעניק את הפתרונות הטובים ביותר בתחום המדרסים גם לילדים. ילדים רבים סובלים מבעיות הקשורות ביציבה לא נכונה ובין היתר עלולים לסבול מדורבן, עור קשה ויבלות בכף הרגל, הליכה עקומה הגורמת להתעקמות הנעליים והריסתם, כאבי רגליים המופיעים בלילה ועוד. בעיות רבות ניתן לפתור באמצעות מדרסים המותאמים אישית.

אם גם הילד שלך סובל מבעיות הקשורות לברכיים, לגב התחתון, לכף הרגל וליציבה לא נכונה – זה הזמן לפגוש את המומחים שלנו ולעשות צעד ראשון לעבר החלמה.