בים מהחיילים הקרביים בעיקר אבל גם כאלו שאולי פחות קרביים אך נדרשים לעמוד על רגליהם שעות רבות, סובלים מכאבים חזקים באזורים שונים של רגליהם. בעיקר בכפות הרגליים, במפרקי הרגל השונים, בקרסוליים ועד אפילו הגב. בעיה נוספת שממנה סובלים החיילים הנה עור קשה בכף הרגל שגורם לאי נוחות חמורה ואי יכולת לצעוד במסעות ארוכים. בעיות אלו עולות בגלל שחלק מהחיילים לא סבלו משום בעיה לפני הגיוס כי שגרת חייהם לא דרשה מהם פעילות אינטנסיבית כל כך כמו שהם נדרשים אליה בצבא. כאשר מתגייסים, מגלים שמערכת היציבה שלהם לא מספיק חזקה או מאוזנת והם נדרשים למשהו שיפצה על חוסר האיזון.

ובכן. מדרסים לחיילים. חברות כו אלפא מעבדות מדרסים מציעות פתרון מושלם עבור בעיות מסוג אלו. בעיות של כאבים בכריות ועור קשה. לעיתים ממש אין ברירה. הלכנו לכל הרופאים האפשריים ולא מצאנו פתרון. תהיו בטוחים שמדרסים לחיילים הם הפתרון האולטימטיבי. נסו אותו ותיווכחו. פנו וקבעו תור אצל חברות כמו אלפא מעבדות מדרסים. בתהליך יחסית קצר הם יתאימו לכם את המדרס המתאים רק לכם. ליציבה, גודל הרגל, לסוג הבעיה וכו.. גם חשוב לכם שיהיה למדרסים לחיילים מחיר טוב, תוכלו למצוא אותו אצל אותן חברות. ישנן חברות שמציאות למדרסים לחיילים מחירים נמוכים אבל מין הראוי להזכיר שניתן למצוא מדרסים לחיילים כמוצר מדף שהוא אולי זול יותר אבל הוא כמעט בוודאות לא יפתור לכם את בעיית הכאב. רק חברות כמו מעבדות אלפא מדרסים באמת יתאימו לכם את המדרס המתאים. כי הרי כל גוף וכל רגל וכל יציבה הם אחרים.

אז אל תחפשו רק מדרסים לחיילים מחיר נמוך. גם תוציאו כסף וגם לא תתגברו על הבעיה. מדרסים לחיילים מחירים נמוכים יש אולי הרבה אבל הגוף הוא שלכם וגם הכאב הוא שלכם. רק בדיקה מיוחדת ומקצועית תוכל להתאים לכם את המדרס הנכון בכל קנה מידה. ולא רק זה, חברות אלו המתאימות לכם מדרסים לחיילים, יילוו אתכם בכל תהליך הריפוי ואם יידרש הדבר, וברוב המקרים נדרש, ייבצעו את ההתאמות הנדרשות לאותן מדרסים עד למצב שבו הכאבים בכריות ועור קשה בכף הרגל ייעלמו לחלוטין. אל תתפשרו על איכות חייכם והשירות הצבאי שלכם.