התאמת מדרסים להלוקס ולגוס

הלוקס ולגוס היא תופעה שכיחה בתחום האורתופדיה, במסגרתה המפרק בין הבוהן לכף הרגל בולט כלפי חוץ וגורם למנח רגל לא תקין, הפרעה בהליכה וכאבים.

הסיבות להיווצרות הלוקס ולגוס יכולות להיות תורשתיות אך התופעה יכולה להופיע גם כתוצאה מהליכה עם נעליים צרות ממידת הרגל המקורית, כמו גם נעלי עקב.

הליכה בנעליים לא מתאימות לאורך זמן ממושך מעצבת את חלקה הקדמי של כף הרגל ומביאה להיווצרותם של שינויים במבנה, המביאים לבסוף לפריצת הלוקס ולגוס ולהחמרתו ללא טיפול הולם.

תופעה שכיחה וכואבת

כדי להשלים את התמונה, ריכזנו עבורך כמה דברים שכדאי לדעת על התופעה:

  • הסיבה השכיחה ביותר לכאבים הנלווים להלוקס ולגוס היא הליכה תוך מנח רגל לא תקין, הגורם ללחץ על המפרק הראשון וכאמור, ממחקרים עולה כי מדובר אף בבעיה שעשויה להיות תורשתית.
  • כתוצאה מבליטת המפרק, מנח כף הרגל אינו תקין והדבר גורם לתופעות שונות, אשר בתורן עשויות לגרום הפרעה בעת הליכה ולכאבים.
  • בין התופעות הנגרמות ניתן למצוא בהונות המטפסות האחת על גבי השנייה, קריסת הקשת האורכית של כף הרגל וכן היווצרות יבלות באזור הבליטה ומתחת לאצבעות כף הרגל.
  • נשים הן פגיעות יותר לתופעה, בעיקר עקב אפקט מצטבר של נעילת נעליים שאינן נוחות להליכה. אחד הסימפטומים שנשים שמות אליו לב מתרחש דווקא בזמן הסרת הנעליים מכפות הרגליים, אליה מתלווה תחושת הקלה בכאב – מה שמסגיר את העובדה שאכן היה כאב בזמן נעילת נעליים צרות.

הלוקס ולגוס

מדרסים להלוקס ולגוס – צועדים עם החדשנות

במרבית המקרים, בכוחם של מדרסים להלוקס ולגוס יכולים לפתור את הבעיה טוב יותר מאשר הסתמכות על התערבות כירורגית שאחוזי ההצלחה שלה מועטים וההחלמה ממנה קשה.

לכן, הבה נבחן מעט יותר מקרוב מה מייחד מדרסים להלוקס ולגוס, והיכן מומלץ לרכוש מדרסים ייעודיים לטיפול בתופעה.

  • המדרסים מותאמים אישית לבעיה בצורה המדויקת ביותר בעזרת המכשור המתקדם ביותר הכולל אבחון באמצעות מכשיר לייזר חדשני ויצירת מדרסים באמצעות מכשיר CNC בטכנולוגיה המתקדמת בעולם.
  • כשמדובר על מדרסים המיועדים להלוקס ולגוס, לאחר התאמת המדרס למטופל באמצעות המכשור המתקדם שלנו, מונחת במדרס בליטה הממוקמת במיקום אסטרטגי, המביאה להגבהה של אצבעות כף הרגל וגורמת להן להיפתח ובכך מונעת מהעצם להידחף החוצה.
  • כחלק מהטיפול, לעתים קרובות, יש צורך לשנות את מבנה הבליטה על פי קצב ההתקדמות וההסתגלות של המטופל. ככל שהבליטה מותאמת למצב הנוכחי של כף הרגל (לאורך תהליך הטיפול) – כל יהיה המענה לבעיה טוב יותר.
  • כדאי להביא בחשבון שלעיתים כדי להתמודד עם הבעיה יש צורך בשימוש גם בעזרים נוספים – נציגינו שלנו ישמחו לספק לך את כל המידע.

מדרסים להלוקס ולגוס רוכשים אצל המומחים

אלפא מעבדות מדרסים מתמחה בייצור מדרסים בהתאמה אישית. שילוב של מומחים מנוסים, מכשור מתקדם וליווי רפואי של כל מטופל ומטופל מביאים לתוצאות מדהימות פעם אחר פעם. אם יש לך שאלות נוספות, זה הזמן להתקשר למומחים שלנו, לקבל את כל הפרטים ולעשות צעד גדול לשיפור איכות החיים.