ישנם כאבים שמלווים אותנו במהלך חיינו. אותם כאבים שניתן לכנות כאבים כרוניים. כאבים אלו מורגשים בעיקר בכל מה שניתן לכנות כף הרגל. כף הרגל היא זאת שסוחבת על עצמה את כל משקל גופינו. לעיתים, בגלל תלאות החיים, העבודה, הפעילות הגופנית הספורטיבית, השירות הצבאי, הגוף מתחיל לגבות מחיר. המחיר מתבטא בעיקר ע"י הכאב שאותו אנו חשים. כאב זה, הנובע בעיקר בגלל שחיקה וחוסר איזון במערכות העצם והגידים שנוצר או בגלל בעיה גנטית או בגלל "שימוש יתר" בגופנו או שימוש לא נכון.

 

בדרך כלל אנחנו מופנים לקבל טיפול פזיוטרפי שברוב המקרים מקל עלינו אך עם הזמן, הכאב חוזר. וכך אנחנו חיים את חיינו המלווים בתסכול וסבל מתמשך. אך יש פתרון נוסף. מדרסים בהתאמה אישית. ישנן חברות מומחיות בתחום כמו לדוגמה אלפא מעבדות מדרסים המתאימות לכל לקוח את המדרסים המתאימים לו מול הבעיה ממנה הוא סובל. בכדי לתת לכמה דוגמאות ניתן להכיר – מדרסים לדלקת בגיד האכילס, מדרסים לדלקת בגיד הפלנטר, מדרסים להלוקס ולגוס או מדרסים למטטרסלגיה. אלו דוגמאות לרוב הבעיות שמהן אנו סובלים. כולן באיזור כף הרגל. המדרסים לדלקת בגיד האכילס הנם הכי נפוצים והכי מוכרים אך גם הדלקות האחרות מוכרות בעיקר למי שסובל מהן. גם אם אתם חיילים הסובלים בדלקת בגיד האכילס, בעיה נפוצה מאד בגלל הנעליים הצבאיות, תוכלו להתעניין במדרסים לדלקת בגיד האכילס.

 

אל תסבלו סתם. קבעו פגישה במשרדי חברת אלפא מעבדות מדרסים ושמעו מהם על תהליך ההתאמה של המדרסים. אם אלו מדרסים לדלקת למטטרסלגיה או אם אלו מדרסים לדלקת בגיד הפלנטר או מדרסים להלוקס ולגוס. הכאבים העזים שאתם סובלים מהם יכולים לפחות משמעותית בעזרת אותם מדרסים שחברות כמו אלפא מעבדות מדרסים יכולות להתאים לכם. אל תסבלו סתם בגלל חוסר ידע או חוסר במשאבים. איכות חייכם חשובה מהכל. צרו קשר ושאלו על מדרסים לדלקת בגיד האכילס בהתאמה אישית. מומחי החברה ישמחו לספק לכם את כל האינפורמציה הרלוונטית. כמו כן הם יילו אותכם משלב ההכרות הראשונית, דרך התאמת והכנת המדרסים ועד לשלב בו התרגלתם למדרסים והמדרסים קיבלו את צורתם הסופית לאחר זמן שימוש מספיק בהם. התקשרו עוד היום. אל תתפשרו על איכות חייכם.