נתחיל מקצת עובדות: הסיבה השכיחה ביותר לכאבים בכף הרגל היא דלקת בחלק התחתון דל העקב. למצב הזה קוראים דורבן. הדלקת נגרמת על פי רוב מעומס יתר על ה”חיתולית הכפית”. החיתולית הכפית היא רצועה הנמתחת לאורך כל כף הרגל, מתחילה בעקב ומגיעה עד לכל הבהונות בכף הרגל. כאשר מופעל עומס יתר על הרצועה מגיעה הדלקת ואיתה הכאבים. עד כאן לחלקים הפחות נעימים. ועכשיו לעובדה קצת יותר משמחת: את הכל ניתן לפתור באמצעות מדרסים לדורבן! המדרס מחלק באופן שווה את הלחץ המופעל על הרקמות ובכך מפחית את הכאבים ומונע דלקות.

 

הכל עניין של מקצועיות

לא חסרים מכונים שיבטיחו לך מדרסים שיטפלו לך בדורבן, בברכיים או בכל מה שתרצה. ההבטחות הן מכאן ועד אוסטרליה – השאלה היא האם יש שחר להבטחות האלה. לא כל מדרס עשוי מאותם החומרים ולא לכל מדרס אותן היתרונות. האם המקום שבחרת שיטפל לך בכאבים באמצעות מדרסים לדורבן הוא מקצועי? האם הוא עושה שימוש בשיטות מדידה חדשות (סורק לייזר, למשל) או בשיטות מיושנות (חבישה ברצועת גבס)? קשה לאמוד ולאבחן מי מומחה במדרסים לדורבן בעקב ומי יבזבז לך את הזמן (ואת הכסף).

 

מה עוד מדרסים יכולים לפתור?

לא חסרות סיבות שבגינן אנשים מחפשים מדרסים. מדרס טוב ואיכותי העשוי מחומרים קשיחים ומסתגלים יכול לפתור ולהקל במגוון גדול של בעיות, כאבים ודלקות. אחת הסיבות שאנשים מחפשים מדרסים דלקת בגיד אכילס, לדוגמא, היא בעיה נפוצה שמדרסים לדורבן עשויים גם לתת מענה הולם. דלקת בגיד אכילס מתרחשת כאשר נעשית תנועה לא נכונה בכף הרגל והגיד נמתח, דבר זה עלול לגרום לדלקת. אז אם אתה לא צריך מדרסים דלקת בגיד אכילס היא סיבה מספיק טובה להתחיל לרצות אחד, וכמה שיותר מהר.

 

מדרסים לדורבן בעקב – רק אצל אלפא!

הכירו את אלפא מעבדות מדרסים – מעבדה מתקדמת ומקצועית המעסיקה אנשי מקצוע תותחים בעלי ניסיון רב. המענה המושלם לצורך שלך במדרסים לכל סוגי הבעיות הוא אצלנו!

אנחנו רואים במדרסים טיפול, ולא מוצר. כיוון שכך, אנחנו מייצרים בעצמנו את המדרסים, תוך התאמה מושלמת לכף הרגל שלך. אז כשהטכנולוגיה שלנו מתקדמת, היחס האנושי הוא חם וצמוד והמקצועיות שלנו מוכחת, כבר אין סיבה להמשיך להתלבט. מהרו ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון או במייל ונשמח לעמוד לשירותכם.