מדרסים לדורבן מחירים

מהו דורבן? האם לסוגים שונים של מדרסים לדורבן יש מחירים שונים?

דורבן בכף הרגל היא בעיה נפוצה בה קיימת דלקת ברצועה המחוברת אל העצם התומכת בקשת האורכית הפנימית של כף הרגל. הבעיה השכיחה יחסית, גורמת לרוב לכאבים בעקב וללא טיפול הולם היא יכולה להגביל מאוד. דורבן בכף הרגל מופיע רבות אצל אצנים, אנשים בעלי עודף משקל משמעותי וכן אנשים עם פלטפוס.

טיפול המוכח כיעיל ביותר עבור דורבן הוא התאמה אישית של מדרסים לכף הרגל. לאחר שבועות ספורים בלבד חל שינוי משמעותי כשמעקב רפואי וליווי יכולים להביא לריפוי מלא של הבעיה. לסוגים שונים של מדרסים לדורבן מחירים שונים התלויים בכמה גורמים, כגון החומרים מהם עשויים המדרסים.

דורבן בכף הרגל? כבר לא חייבים לסבול

דורבן בכף הרגל היא תופעה שכיחה המתאפיינת בעיקר בכאב המופיע בעת דריכה או הליכה ממושכת. הבעיה קורית בגלל דלקת ברצועה המחברת בין העצם התומכת בקשת האורכית הפנימית של כף הרגל. בזמן הליכה יש לקשת האורכית הפנימית של כף הרגל, חשיבות תפקודית דינאמית כשלמעשה, היא מתפקדת כקפיץ הנדרך לקראת הליכה.

מעשה מדובר בדלקת הקיימת ברצועה וביטויה בכאבים בעקב בעיקר בצעדים ראשונים לאחר מנוחה החולפים לאחר הליכה ומופיעים שוב אחרי עמידה או הליכה ממושכות. מדרסים מותאמים אישית, מוכיחים שוב ושוב כי בכוחם לפתור את בעיית הדורבן בצורה הטובה ביותר.

לסוגי מדרסים לדורבן מחירים שונים

מדרסים המותאמים אישית לבעיית הדורבן בכף הרגל, הם פתרון מעולה ומוכח לבעיה הכואבת. מדרס טוב חייב להתאים בצורה מדויקת לבעיה הרפואית ממנה סובל המטופל, למשקל הרגל ולמבנה הרגל.

מכשיר לייזר מתקדם יכול כיום למפות את פיזור הלחצים על כף הרגל ולתת תמונה תלת ממדית של כף הרגל המאפשרת יצירת מדרס מושלם באמצעות מכשיר CNC מתקדם. ליווי רפואי העוקב אחר קצב ההחלמה מעניק תמונה כוללת לטיפול ומאפשר לערוך התאמות חוזרות במקרה הצורך עד להחלמה מלאה.

אלפא מעבדות מדרסים, לכל בעיה מדרסים משלה

המעבדות המתקדמות שלנו, מאפשרות התאמה מדויקת של מדרסים לבעיה. במקרה של מדרסים לדורבן מחירים משתנים בהתאם לאופי הבעיה וסוג המדרסים אשר הותאם לה. החומרים מהם עשויים מדרסים שונים זה מזה ולכל אחד מהם תכונות שונות המאפשרות התאמת המדרס לייעודו. ישנם חומרים רכים, קשיחים, גמישים וכן ישנם מדרסים להם בולמי זעזועים ברמות שונות, ציפויים סינטטיים, טבעיים, עור, נוגדי זיעה ועוד.

אם יש לך בעיה כלשהי הנובעת מיציבה לא נכונה, דורבן, כאבי ברכיים, דלקת בגיד אכילס, פריצת דיסק ועוד, זה הזמן ליצור קשר עם המומחים שלנו ולעשות צעד גדול לקראת החלמה.