קיים מגוון רחב מאוד של סיבות שבגינן קופץ הצורך המיידי למדרסים ביומכניים. כאבים בכף הרגל היא הדוגמא הקלאסית ביותר לכך, אולם יש עוד בעיות שתופתעו לגלות שמדרסים יכולים לפתור.

אם אתם מחפשים מדרסים כללית היא לא המקום הראשון שכדאי לכם לחפש בו. קופות החולים משווקות מדרסים במחירים מופחתים ולעתים זה עלול לפגוע בפציינטים. מדרסים ביומכניים איכותיים, עמידים ובעלי כושר עמידה מרשים הם לא עניין של מה בכך, ומומלץ לרכוש מדרסים בהתאמה אישית, ממעבדה פרטית שתייצר במיוחד עבור כף הרגל שלכם.

 

אז מה מיוחד בכם?

אנחנו באלפא מעבדות מדרסים מבינים את הצורך במדרסים בהתאמה אישית, ופועלים כל העת לייצר את המדרסים האיכותיים ביותר עבור לקוחותינו. ככה זה כשהמוטו שלנו הוא “מדרסים זה לא מוצר, מדרסים זה טיפול”! כשניגשים לייצור מדרסים מנקודת המבט הזו, התוצר הסופי יהיה שונה, איכותי, חזק ומותאם הרבה יותר מבכל מקום אחר. אם כך, כשמחפשים מדרסים כללית, מכבי ומאוחדת יכולים להיות מקומות טובים לחפש בהם, אבל עדיין, כאמור – לא כדאי לכם להתפשר אפילו במעט.

 

מדרס אורתופדי – גולת הכותרת של אלפא מעבדות מדרסים

כפי שכבר הבנתם, בקניית מדרסים העדיפות הראשונה היא לפנות למעבדה פרטית המתמחית רק בזה, ולא לפנות למקומות כלליים וכו’. אצלנו באלפא מעבדות מדרסים מייצרים מדרסים עמידים העשויים מחומרים חזקים שישרתו אתכם למשך לזמן ממושך. איך יודעים שבחרתם במדרסים הנכונים? ההיגיון הפשוט אומר, ברגע שנעלמו לכם הכאבים. איזה סוג של כאבים? הקשת רחבה – כאבי ברכיים וגב, שחיקה, דלקת בגיד אכילס, דורבן וכו’ – מדרס טוב המיוצר במעבדה פרטית עשוי לתת מענה הולם לכל הבעיות האלה ואף יותר.

 

תהליך ייצור מדרס אורתופדי

ליצירת מדרס קיימות כמה שיטות. השיטה המיושנת היא להטביע את כף הרגל בתבנית ספוג, וכך הספוג מקבל את השבלונה של כף הרגל. שיטה זו נחשבת למיושנת ופחות מדויקת. שיטה נוספת ומתקדמת יותר, בה עושים שימוש באלפא מעבדות מדרסים. בשיטה זו סורקים את כף הרגל באמצעות לייזר ייעודי הפותח על ידי נאס”א, לאחר הסריקה מתקבלים הנתונים למחשב, ומתקבל מודל תלת מימדי של כף הרגל שבעזרתו מייצרים את המדרס. את כל זה ועוד אלפא מעבדות מדרסים יבצעו במומחיות רבה. אז די לחפש מדרסים כללית או מדרסים מכבי, צרו איתנו קשר במייל או בטלפון ונעמוד לשירותכם!