מדרסים טובים בירושלים פתרון לכאבים

מדרסים טובים בירושלים הכאבים יעלמו -כאב ממושך יכול להוביל לתשישות כוללת, חוסר ריכוז ולפגוע באיכות החיים. פעמים רבות הכאבים נובעים מסיבות שאנחנו בכלל לא מביאים בחשבון. למשל, רוב הכאבים בפלג הגוף התחתון נובעים מיציבה לא נכונה של הגוף. ברגע שיש לך כאב בגב התחתון ולאורך הרגליים, אחד הדברים שעלייך לבדוק הוא כפות הרגליים שלך. הן נושאות את כל כובד הגוף (ואין זה משנה מה המשקל שלך) ואם היציבה לא נכונה, הכאב לא יחלוף.

כוחו של המדרס טוב יכול לפתור את הכאב

בדיקה ממוחשבת ואישית להתאמה של מדרס יכולה לפתור את הבעיות ואת הכאבים. על המדרס עצמו להיות מחומר חזק ואיכותי ולהתאים לבעיה האישית שלך. מעבר לכאב הכללי, יש למדרס יכולת לפתור עוד שלל בעיות ובניהן:

  • יבלות – היבלות מתבטאות בעור קשיח על פני כף הרגל והן גורמות לאי נעימות וכאב. הן נוצרות כתוצאה מחיכוך לא נכון של כף הרגל שיוצר לחץ על האזור הספציפי. דרך מדרס ניתן לשנות את הלחץ באזור ובכך להקלה משמעותית. חשוב לציין כי גם לאחר הסרת היבלת באופן רפואי יש לפנות להתאמה של מדרס וזאת כדי למנוע את החזרה שלה.
  • דורבן – הדורבן נוצר בעקבות לחץ שמופעל על העקב. הלחץ גורם לעצם לרדת למטה, מה שמוביל להסתיידות ודלקת חמורה שמתבטאת בכאב שלא פוסק ומלווה כל צעד. המצב חמור יותר כאשר ישנה עלייה במשקל, עמידה ממושכת ואפילו בפעילות ספורטיבית. התאמה של מדרסים בירושלים על ידי סריקת לייזר וצילום של כף הרגל תגביה את הקשת, תפחית את הלחץ ותאפשר לאזור להירפא.
  • כאבי ברכיים וגב – הכאבים של הברכיים או של הגב התחתון יגיעו כתוצאה מלחץ שמופעל על האזור. התאמת מדרסים בירושלים מהווה טיפול. הם מעניקים את התנוחה הנכונה לגוף ומכאן משחררים את הלחץ המופעל על הברכיים והגב ובכך מסייעים לפתור את הבעיה.
  • ועוד

חשיבות התאמת מדרסים בירושלים באופן אישי

אנשים לא תמיד מודעים לחשיבות של התאמת מדרסים בירושלים באופן אישי. אנשים אשר סובלים מכאבים יכולים לעבור מרופא אחד לאחר ולקנות גם מדרסים שנמצאים כמוצרי מדף. אי התאמה של המדרסים באופן אישי לא תוביל לתוצאה הנכונה. הסיבה לכך היא פשוטה מאד, כל מדרס צריך לתת מענה אישי עבור הגוף שלך.

בעת התאמת המדרסים יילקחו ממך כל הפרמטרים החשובים. נמדוד את המשקל שלך, נאבחן את צורת כף הרגל ונבצע אבחון אשר המטרה שלו היא להבין מה הפתרון שהמדרס צריך לתת לך. חשוב להבין כי כל גוף הוא שונה, מה שגורם לך לכאב אינו זהה למה שגורם לחברך לכאב ולכן רק התאמה אישית תיתן לך את המענה הנכון.

אנשי המקצוע שלנו עומדים לרשותך

אלפא מעבדות מדרסים הן מעבדות אשר מתאימות לכל אחד ואחת את הפתרון הנכון דרך מדרסים. האבחון נעשה בתשאול, מבט על הרגל וסריקה באמצעות לייזר. כל מדרס עובר עיבוד אישי במכונת CNC ומותאם עבורך. אנו נמצאים כאן כדי להקל עלייך ונלווה אותך לאורך כל הדרך עד להקלה ופתרון הבעיה.מדרסים טובים בירושלים יתפרו את הכאב