פלטפוס הוא מצב של רגל שטוחה שאין לה קשת. מצב זה יכול להיות מולד או תוצאה של התפתחות לקויה. כך או אחרת הפלטפוס יוצר עומס על הרגליים, מה שיכול להוביל לשלל בעיות, בהן גם כאבי ברכיים וכאבי גב תחתון. הדרך למנוע את העומס ואת הבעיות הנוצרות תוצאה ממנו עוברת בהתאמה של מדרסים.

ההבדלים בין סוגי הפלטפוס ובין סוגי האנשים

בטיפול בפלטפוס צריך להבין נקודה חשובה והיא שכל מקרה לגופו. כל אחד ואחת מאיתנו שונים וכך גם מבנה כף הרגל שלנו. יתרה מזאת, ישנו הבדל בין כפות הרגל בשני הצדדים. בעת התאמת מדרסים בירושלים לפלטפוס יש להתייחס לכל הנקודות הבאות:

  • סוג הפלטפוס – ישנו פלטפוס גמיש ופלטפוס קשיח. כל אחד מטופל בצורה שונה לחלוטין וידרוש מדרס שיעניק תמיכה מתאימה.
  • גיל המטופל – עבור ילדים ניתן ליצור מדרס שיעזור בבניית הקשת בעוד שאצל מבוגרים לא ניתן לעשות זאת.
  • מצב אישי – אנשים אשר כבר סובלים מבעיות פיזיות שנגרמות כתוצאה מהפלטפוס יצטרכו מדרסים שיכולים לתמוך בהם בצורה הנכונה כך שהבעיה תטופל בדרך הנכונה.

טיפול בפלטפוס בגיל צעיר

פלטפוס יכול להוביל לבעיות שונות במהלך החיים. תינוקות אשר נולדו עם פלטפוס יגדלו ו"יתקנו" את הבעיה באופן טבעי, אך התיקון הזה יוכל לבוא לידי ביטוי בעתיד בבעיות גב, ברכיים ובעיות אחרות. לכן, כדאי להשקיע במדרסים כבר בגיל צעיר. ניתן לפתור את הפלטפוס ולשם כך יש צורך בליווי מקצועי.

ילדים אשר כבר התחילו ללכת יוכלו לעבור אבחון ולקבל את המענה המדויק עבורם. חשוב מאד שתהליך האבחון יכלול בעלי מקצוע שמומחים בתחום ויודעים כיצד לעבוד עם ילדים. כמו כן, חשוב מאד שמכשיר המדידה יוכל לתת תוצאות מדויקות ללא כל קשר לאופן שיתוף הפעולה של הילד.

כיצד מתבצעת התאמת מדרסים בירושלים לבעלי פלטפוס

אם יש לך פלטפוס בוודאי יצא לך לחפש  עבור מדרסים בירושלים המלצות אמינות מאת אנשים שסבלו מאותה התופעה – ונעזרו במדרסים כדי לפתור אותה. ואכן, חשוב שיהיו לך את הכלים הנכונים להחליט כיצד לטפל בבעיה, כאשר המלצות הן כלי רב עוצמה.

חשיבות ההתאמה של המדרס עבורך באופן אישי

מלבד המלצות מאת לקוחות מרוצים שלנו בעבר, יש לנו גם טיפ נוסף בשבילך: תמיכה נכונה בכף הרגל תסייע לך להפחית עומסים ומכאן למנוע בעיות וכאבים. התאמה נכונה ואישית של המדרסים היא ההמלצה החשובה ביותר עבורך.

התאמה אישית משמעותה תהליך שמורכב מתשאול אישי, בדיקת כף הרגל על ידי מומחה ולאחר מכן סריקה בלייזר. שלא כמו שימוש בספוג או גבס, אשר יכולים להיות מושפעים מהזווית בה המטופלים עולים עליה, מכשיר הלייזר מעניק את התמונה המדויקת ומעביר את הנתונים החשובים ביותר שעל פיהם ניתן לייצר את המדרסים.

הצוות שלנו והטכנולוגיה המתקדמת עומדים לרשותך

בתהליך יצירת מדרסים בירושלים אנו מבצעים אבחון פרטני, משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות ומלווים כל אחד ואחת מלקוחותינו עד לריפוי של הפלטפוס. נשמח לעמוד גם לרשותך. לשם כך כל שעלייך לעשות הוא ליצור קשר ולקבוע פגישה ייעוץ עם המומחים שלנו.