מדרסים בירושלים – טיפול ולא מוצר

כף הרגל שלך נושאת את המשקל שלך לאורך כל היום. יציבה לא נכונה עלולה לפגוע במערכות שונות של הגוף. יציבה לא נכונה יכולה להוביל לבעיות מפרקים, כאבי גב, התפתחות של דורבן, יבלות ועוד. הסיבות ליציבה הלא טובה משתנות בין אדם לאדם והדבר החשוב ביותר להבין הוא מדוע אצלך זה המצב ולהתאים עבורך מדרסים בירושלים שיובילו לפתרון של הבעיה הנוכחית.

התאמת מדרסים בירושלים

התאמת מדרסים בירושלים מתבצעת על ידי מעבדות אלפא באופן אישי. אצלנו אין מוצרי מדף אלא תהליך שכל מטופל עובר. זהו תהליך יסודי אשר מתחיל מלקיחת מדדים כלליים ועד לסריקת לייזר וייצור המדרס הנכון עבורך. המטרה היא ליצור מדרס שיהווה כפתרון לבעיה ולכן האבחון מקצועי וכך גם הייצור.

סורק הלייזר נותן תוצאות איתן ניתן ליצור תבנית שתתאים עבורך ב-100%. את הנתונים הללו מעבירים לתהליך הייצור אשר מתבצע דרך שימוש במכונת CNC מתקדמת והוא נעשה עבורך ועם פיקוח שלנו. לא מדובר על העברת הנתונים לגורם שלא מכיר את עולם המדרסים אלא פיקוח אישי שנעשה על ידינו.

שלוש נקודות שיש לשים לב אליהן בבחינת המדרסים:

  • חומר – החומר של המדרס חייב להיות חזק על מנת שיצליח לתמוך בגוף שלך. כפות הרגליים שלך נושאות אותך לאורך שעות רבות במהלך היום ולכן הן זקוקות לתמיכה מחומר שמסוגל לשאת את משקל הגוף.
  • שיטת מדידת הרגל – היום קל למצוא מדרסים בירושלים כמוצרי מדף, אך אותם מדרסים לא יתאימו לך באופן אישי. רק דרך מדידה מדויקת של הרגל שלך אפשר יהיה ליצור עבורך את המדרס שייתן את המענה הנכון. מדידה זו צריכה להתבצע בעזרת סורק לייזר שמציג את התמונה המלאה של כף הרגל.
  • ייצור מדויק – כפי שהמידות נלקחות באופן מדויק כך חשוב שהייצור יהיה מושלם עבור כף הרגל שלך. לשם כך נשתמש בטכנולוגיה המתקדמת ומכשירי CNC.
  • מדרסים

    מדרסים כאבים בקרסול

מעקב מלא לאחר התאמת המדרסים

לאחר התאמת המדרסים הנכונים חשוב לעקוב אחר המצב שלך. המטרה היא לשפר את המצב הנוכחי ולהעניק לך איכות חיים. לכן אנו לא נפרדים לאחר שהתאמנו עבורך מדרסים אלא ממשיכים ללוות אותך. בתחילה חשוב לאפשר זמן הסתגלות למצב החדש, אך אם עדיין תהיה לך תחושה של אי נעימות, נוכל להתאים את המדרס. מראש נקבע פגישה נוספת לאחר שבוע עד חודש מקבלת המדרס וזאת במטרה לבדוק מה התקדם ולוודא כי הטיפול נכון עבורך.

תודות למעקב הצמוד ולליווי האישי אנו יכולים לטפל בבעיה שלך. אנו יודעים כי מדרסים בירושלים הם לא מוצר ובוודאיאינם מוצר מדף אשר מוצר אחד מתאים לכל האנשים. אנו מאמינים כי מדרסים משמשים כטיפול ולכן עומדים לרשותך גם לאחר ההתאמה הראשונית של המדרס. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר, לקבוע פגישת אבחון וליהנות מהמדרס הטיפולי הנכון עבורך.