מדוע לכל טיפול בעזרת מדרסים בהתאמה אישית מחיר שונה? היכן מומלץ לרכוש מדרסים בהתאמה אישית?

ילדים, מבוגרים, ספורטאים, חיילים ועוד. רבים האנשים הנעזרים במדרסים כדי לטפל או למנוע בעיות שונות הנובעות מיציבה לא נכונה ביניהן: פריצת דיסק, דלקת בגיד אכילס, דורבן, עור קשה ויבלות בכף הרגל, פצעי סוכרת, עקמת, כאבים שונים ובעיות בפלג הגוף התחתון ומטה ועוד. התאמה אישית ומדויקת של מדרסים יכולה להביא לשיפור ולהחלמה מלאה של מצבים ללא כל התערבות כירורגית.

לכל טיפול הניתן באמצעות מדרסים בהתאמה אישית מחיר שונה התלוי בחומרים מהם עשויים המדרסים וכן בציפויים השונים שלהם – אך גם במכשור המתקדם המסייע למטפל להתאים את המדרס באופן ספציפי לבעיה ממנה סובל המטופל.

מהי הדרך הטובה ביותר להתאמת מדרסים?

מדרסים הם לא מוצר אלא טיפול. במקרים רבים התאמת מדרסים בצורה טובה יכולה למנוע את הצורך בהתערבות כירורגית. התאמה אישית חייבת להיעשות על ידי מכשור מתקדם כגון לייזר המאפשר קבלת תמונה תלת ממדית מדויקת של כף הרגל שלך וכמו כן נותן אינדיקציה לגבי פילוג הלחצים בכף הרגל. לאחר האבחון מועברים הנתונים אל מכשיר CNC מתקדם המייצר במקום את המדרסים עבור הנתונים שהתקבלו ומאפשר התאמה מדויקת ב-100% המבטיח כי המדרסים הם בעלי הדיוק מקסימלי לכף הרגל שלך.

לכל טיפול של מדרסים בהתאמה אישית מחיר משלו

הדיוק של המכשור המתקדם מאפשר התאמה מדויקת ביותר של המדרסים אל הבעיה הספציפית שלך, מבנה כף הרגל שלך וכן משקל הגוף שלך. מדרסים שאינם מותאמים אישית בצורה מדויקת לא יטפלו בבעיה ולא יביאו לשיפור המיוחל. בנוסף להתאמה זו, מחיר הטיפול על ידי מדרסים נקבע כאמור גם על פי החומרים מהם עשויים המדרסים, גמישותם וקשיחותם, בולמי הזעזועים הנכללים בהם וכן הציפויים השונים העשויים מחומרים סינטטיים, טבעיים, עור, נוגדי זיעה וכו'.

מדרסים בהתאמה אישית הם עניין למומחים

המומחים של אלפא מעבדות מדרסים מאמינים כי מדרסים הם לא מוצר אלא טיפול ולכן, מעקב רפואי מנוהל על כל מטופל ומלווה אותו מרגע האבחון ועד להחלמה. שימוש במכשירים המובילים והמתקדמים בעולם המאפשרים אבחון מדויק והתאמה מושלמת של המדרס לבעיה, למשקל ולמבנה הרגל, לצד ייצור המדרסים במקום בעזרת מכונת CNC חדשנית מעניקים את הפתרונות הטובים ביותר עבור כל בעיה.

אם יש לך כאבים הנובעים מיציבה לא נכונה, זה הזמן ליצור קשר עם המומחים שלנו בטלפון או באתר – וללכת על החלמה מלאה!