בעיות אורטופדיות הן נפוצות כמעט בכל גיל וישנן דרכים רבות לטפל בהן, אם זה באמצעות תרופות, טיפולי פיזיותרפיה ולעיתים גם ניתוחים. בחלק מהבעיות האורטופדיות ניתן לטפל באמצעות מדרסים המיוצרים בהתאם לצורה של כף הרגל. המדרסים מיוצרים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המודדת את כף הרגל בצורה מדוייקת ומקצועית. כפות הרגליים שלנו הן לא סימטריות באופן מוחלט, ולכן 2 כפות הרגליים נמדדות לצורך ייצור המדרסים האורטופדיים. מדידת המדרס לכל כף רגל בנפרד יכולה במקרים מסויימים לסייע בטיפול בבעיהאורטופדית אשר מהווה מטרד יום יומי.

מלבד תמיכה לכף הרגל, מדרסים יכולים לבצע גם הגבהה לכף הרגל במקרים בהם יש חוסר איזון או הבדלי גובה בין רגל ימין לרגל שמאל. מדרסי ההגבהה נקראים 'רפידות גובה' והם מהווים פתרון אורטופדי משמעותי לבעיות שלא ניתן לפתור באמצעות טיפול פיזיותרפי או טיפול תרופתי. ילדים הסובלים מבעיות אורטופדיות שונות יכולים להיעזר במדרסים בהתאמה אישית לילדים לטווח ארוך, ובדרך זו לבחון האם המדרסים טיפלו בבעיה שהילד סובל ממנה.
מדרסים בהתאמה אישית לחיילים 
אחת האוכלוסיות בישראל אשר סובלות מבעיות אורטופדיות הקשורות לכפות הרגליים היא אוכלוסיית החיילים. חיילים בצה"ל בתפקידים מסויימים נדרשים לעמוד שעות רבות על הרגליים או ללכת שעות רבות עם ציוד כבד על הגב. העומס שנוצר על הברכיים ועל כפות הרגליים בעת פעילות עם ציוד צבאי, יוצר בעיות אורטופדיות שונות אשר גורמות לסבל רב אצל חיילים. מדרסים בהתאמה אישית לחיילים יכולים להוות פתרון לבעיות במקרים מסויימים ואף להפחית כאבים מהם סובל החייל.
מדרסים בהתאמה אישית לכדורגל
מלבד חיילים בצה"ל, גם ספורטאים סובלים מבעיות אורטופדיות הקשורות לעומס רב על המפרקים ועל כפות הרגליים. שחקני כדורגל לרוב משתמשים במדרסים בהתאמה אישית לכדורגל, בכדי לספק תמיכה לכפות הרגליים בעת הריצה, הבעיטה והקפיצות הנדרשות לביצוע בעת משחק הכדורגל.
מדרסים בהתאמה אישית לכדורסל
משחק הכדורסל ידוע כמפעיל עומס רב על הברכיים וכפות הרגליים בעת הניתורים והקפיצות במהלך המשחק. ספורטאים בתחום הכדורסל לעיתים נדרשים להזמין מדרסים בהתאמה אישית לכדורסל על מנת שתיהיה להם תמיכה לכף הרגל בעת האימונים והמשחקים. אם אתם מעוניינים להזמין מדרסים המותאמים על-פי צורת כפות הרגליים שלכם, מומלץ לכם לפנות לאלפא מעבדות מדרסים.

מדרסים בהתאמה אישית לילדים דרך אלפא מעבדות מדרסים

אלפא מעבדות מדרסים מציעה לכם מדרסים בהתאמה אישית לילדים, לחיילים ולספורטאים אשר סובלים מבעיות אורטופדיות שונות. המדרסים של אלפא מעבדות מדרסים מיוצרים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לייצר את המדרסים הטובים ביותר עבורכם! התקשרו עכשיו לאלפא מעבדות מדרסים וקבעו תור להכנת המדרסים שלכם.