מדוע כשמדובר על מדרסים אורטופדיים מחירים שונים מאפיינים אותם? היכן מומלץ לרכוש מדרסים אורטופדיים?

בעיות שונות המופיעות בחלק הגוף העליון קשורות לרוב ביציבה לא נכונה. בין היתר מופיעות בעיות כגון: פריצת דיסק, כאבים בברכיים ובכפות הרגליים, דורבן בכף הרגל, דלקת בגיד האכילס, יבלות ועור קשה בכף הרגל ועוד. מדרסים טובים הם כאלו המותאמים אישית לבעיה, למשקל המטופל וכן למבנה הרגל.

מכשירים מתקדמים יכולים לתת היום אבחון מדויק של הבעיה ובכל הנוגע למדרסים אורטופדיים מחירים שונים מאפיינים מדרסים שונים והמחיר תלוי, בין היתר, גם בחומרים השונים מהם עשויים. אולם כפי שמיד נפרט, כשמדובר על מדרסים אורטופדיים – חשוב לקבל ליווי רפואי ומעקב אחר קצת התקדמות ההחלמה.

כשמדובר על מדרסים אורטופדיים מחירים הם אינם השיקול הבלעדי

מדרסים אורטופדיים הם פתרון יעיל ומוכח לבעיות רבות הנובעות מיציבה לא נכונה. למדרסים אורטופדיים מחירים שונים, וזאת כאמור בשל החומרים השונים שמהם הם עשויים, מידת גמישותם וקשיחותם וכן הציפויים שאותם הם מכילים – העשויים חומרים משתנים בהם ציפויים סינטטיים, ציפויים טבעיים, צפויים עשויים עור, ציפויים נוגדי זיעה ועוד.

במקביל, פקטור נוסף המשפיע על המחיר הוא התאמה אישית של המדרס וליווי רצוף מאת אנשי המקצוע, המספקים מעטפת טיפול שנועדה לוודא את הצלחת התהליך. אבחון נכון של הבעיה בעזרת מכשירים מתקדמים וכן התאמת המדרסים בצורה אישית לפי מבנה הרגל והבעיה הספציפית וכן ייצור מדרסים על פי הנתונים המדויקים ביותר וליווי ומעקב רפואי אחר החלמת המטופל, מאפשרים לפתור בעיות שונות ומגוונות ללא צורך בהתערבות כירורגית.

מדרסים רוכשים אצל המומחים

באלפא מעבדות מדרסים מאמינים כי מדרסים הם לא מוצר אלא טיפול. מכשיר לייזר חדשני מאפשר קבלת תמונה תלת ממדית של כף הרגל וכן את פיזור הלחצים הקיימים על כף הרגל. מכשיר CNC מתקדם מייצר מדרסים בצורה מדויקת המתאימה למבנה כף הרגל, הבעיה הקיימת וכן משקל הגוף. מעקב רפואי צמוד אחר תהליך ההחלמה מאפשר עריכת שינויים והתאמות בהתאם לצורך וכמובן מלווה את המטופל צעד אחר צעד אל ההחלמה.

אם יש לך בעיה הנובעת מיציבה לא נכונה אשר מדרסים בהתאמה אישית יכולים לטפל בה ולהביא להחלמתה, זה הזמן ליצור קשר עם המומחים שלנו וללכת על החלמה מלאה.