יבלות – גורמים

יבלות הן אזורים בהם מצוי עור קשה, וכאשר הן ממוקמות בכף הרגל הן עלולות לגרום לכאבים בהליכה או בזמן נעילת נעליים. כתוצאה מכך, לא מעט אנשים מחפשים מענה לשאלות: מהו הטיפול היעיל ביותר ליבלות? היכן ניתן לרכוש מדרסים לטיפול יעיל ביבלות?

ובכן, יבלות – גורמים שונים להן וגם סוגים שונים. יבלות מופיעות על כפות הרגליים באזורים משתנים כמו כרית כף הרגל, האצבעות ובין האצבעות.

יבלות – סוגים וגורמים

ראשית, כדאי לדעת כי קיימים שני סוגים ראשיים של יבלות:

יבלות וויראליות, אשר כשמן כן הן, נגרמות על ידי וירוס

יבלות וויראליות נגרמות כתוצאה מחדירה של ווירוס הפפילומה דרך סדקים בעור. הווירוס עשוי להישאר רדום במשך חודשים ואף שנים, אולם כאשר הוא פורץ יופיעו יבלות כבר לאחר שבועות ספורים.

במקרה זה, אין מנוס מהתערבות רפואית, המתחילה אצל רופא העור וממשיכה בעזרת המומחים מטעם המוסדות הרפואיים. יבלות וויראליות דורשות טיפול באופן מידי ואין זה חכם להמתין באבחון ובטיפול בהן.

יבלת מכאנית, הנגרמת בעיקר עקב לחץ וחיכוך חוזר בנקודה כלשהי בכף הרגל

במקרה זה, הלחץ גורם לעור למות בקצב מוגבר ובאזור בו הלחץ קיים נוצר משטח קשיח, כואב ורגיש – שהוא תגובת הגוף לצורך להגן על האזור מפני אותו הלחץ שיצר אותו. יבלות מכאניות מופיעות לרוב על האצבעות וביניהן, בעקב, בחלקו התחתון של הקרסול, בצדי כף הרגל וכן תחת כרית כף הרגל.

בדומה לגישתם בנוגע ליבלות וויראליות, גם במקרה של יבלות מכאניות, ימליצו הרופאים לעיתים קרובות על התערבות במטרה להסיר את היבלת. אך כדאי להביא בחשבון שישנה דרך מוכחת לפתרון הבעיה ללא הצורך בהליכים רפואיים: מדרסים בהתאמה אישית המאפשרים התאמת המדרסים למשקל המטופל, למבנה הרגל ולממצאים העולים מן האבחון המתקדם שאנו עורכים לפני התאמתם.

כיצד מטפלים ביבלות מכאניות?

כדי להשיג את התוצאה המיוחלת, המדרסים מותאמים בצורה המדויקת ביותר למטופל באמצעות מכשיר לייזר המספק תמונה תלת ממדית של כף הרגל וכן משקף את פיזור הלחצים בכף הרגל.

לאחר האבחון, מכשיר CNC חדשני מאפשר יצירת מדרס מהחומרים המתאימים בדיוק של מאה אחוזים, שיאפשרו לגוף לטפל ביבלת באופן טבעי בעזרת התאמה מיוחדת, הממוקמת במיקום אסטרטגי במדרסים ומביאה להפחתת הלחץ במקום.

כך המטופל אינו דורך על המקום הבעייתי – מה שמביא להחלמתו.

מדרסים לטיפול יעיל ביבלות רוכשים אצל המומחים

אנשי המקצוע של אלפא מעבדות מדרסים משלבים ידע ומקצוענות לצד מכשור מתקדם וחדשני ומאפשרים התאמת מדרסים בצורה אישית לכל בעיה ולכל צורך. ליווי מקיף מאת המומחים שלנו כבר אפשר למאות מטופלים מרוצים שלנו לטפל ביעילות ביבלות ולהעלים את אי הנוחות הכרוכה בהן. אם גם לך יש בעיה של יבלות ועור קשה בכף הרגל, זה הזמן להתקשר למומחים שלנו ולעשות צעד בטוח לעבר ההחלמה שלך.