אילו סוגי מדרסים ניתן לרכוש מאת חנות מדרסים אורטופדיים בירושלים? האם ישנה חנות שבכוחה לבצע גם התאמה אישית של המדרסים לטיפול בכאבים ובבעיות בריאותיות?

מדרסים הם מוצר טיפולי המעניק תמיכה לכף הרגל. ילדים, מבוגרים, ספורטאים ואנשים העומדים שעות ארוכות, כל אחד יכול להזדקק למדרסים עקב יציבה לא נכונה הגורמת לבעיות רבות ביניהן: כאבים בברכיים ובגב התחתון, פריצת דיסק, דלקת בגיד האכילס, דורבן בכף הרגל ועוד.

כדי לטפל ביעילות באמצעות מדרסים יש להתאימם בצורה מדויקת אל משקל הגוף, מבנה כף הרגל והבעיה ממנה סובל המטופל. אם יש לך בעיה כלשהיא הקשורה ביציבה לא נכונה הגורמת לבעיות בגב התחתון ובגפיים, ייתכן ויש לך צורך במדרסים בהתאמה אישית.

אלפא מעבדות מדרסים מפעילה עבורך חנות מדרסים אורטופדיים בירושלים וביכולתנו להתאים לך מדרסים וללוות אותך עד להחלמה.

חנות מדרסים אורטופדיים בירושלים מקצוענים לאורך כל הדרך

חנות למוצרים אורטופדיים בירושלים יכולה להעניק לך טיפול מקצועי הכולל אבחון של כף הרגל על ידי מכשיר לייזר מתקדם היוצר תמונה תלת ממדית של מבנה הרגל וכן מאפשר לאמוד את התפשטות הלחצים בכף הרגל. לאחר מכן, מכשיר CNC חדשני ייצר תבנית מדויקת על פי הנתונים שיתקבלו באבחון שלך.

המדרסים שיתקבלו יהיו עשויים מחומרים רכים או קשים בהתאם  לצורך ולבעיה המאובחנת. לאחר ציפוי המדרסים בחומר הנבחר והתאמתם לנעל, יפתח עבורך תיק רפואי שיעקוב אחר התקדמות החלמתך וילווה אותך עד להחלמה מלאה.

מדרסים הם עניין למקצוענים

אלפא מעבדות מדרסים הם חנות מדרסים הנותנת מענה לבעיות שונות הנובעות מיציבה לא נכונה אשר יכולות להיפתר על ידי מדרסים בהתאמה אישית. מכשור מתקדם ומומחים מהשורה הראשונה, מאפשרים לנו להיות מובילים בתחום. חנות המדרסים שלנו בירושלים, מעניקה פתרונות מלאים לכל בעיה אורתופדית ובכלל זה מדרסים.

אם יש לך בעיה או כאבים הנובעים מיציבה, ישנה סבירות גבוהה שגם יש לך פתרון אצלנו. זה הזמן לעשות את הצעד הראשון להחלמה ולהתקשר אל המומחים שלנו.