מדרסים יכולים לשנות את המנח של הרגל שלך ובכך לפתור בעיות שונות ושלל כאבים. יציבה לא נכונה ומנח לא נכון של כף הרגל מובילים לבעיות כמו כאבי מפרקים, כאבי גב תחתון, עור קשה בכף הרגל, דורבן ויבלות. התאמה של מדרסים בירושלים יכולה להקל באופן משמעותי על הבעיות השונות ולהוביל לפתרונן.

סיבות לבצע התאמה אישית של מדרסים בירושלים

שלא כמו "מדרסי מדף" אשר מיועדים להקל מעט על כף הרגל, מדרסים בירושלים אשר מותאמים לך באופן אישי, יכולים לפתור בעיות רבות. על מנת להבין מהי החשיבות של ההתאמה האישית יש להבין כי הגוף שלנו אינו אחיד והמבנה שלו יחיד ומיוחד. המבנה שלנו לא דומה למבנה גוף של אף אחד אחר (אפילו בין תאומים זהים ישנם הבדלים וגם בין הצד הימני לצד השמאלי שלנו).

התאמה אישית של המדרס מביאה בחשבון את הבעיה הספציפית שלך, את נתוני הגוף שלך והיא מתבצעת לאחר סריקת לייזר. ההיגיון הפשוט אומר כי לא ייתכן שפתרון לדורבן ופתרון לבעיות ברכיים יהיה זהה. לכן, מתבצעת סריקה על ידי מכשיר מתקדם שפותח בנאס"א ובהתאם לכך מיוצרים עבורך מדרסים.

מקום מתאים יבדוק את שלושת הפרמטרים הבאים:

  • משקל – המדרס מסייע לכפות הרגליים במשימה החשובה של נשיאת משקל הגוף. כיוון שכל אחד ואחת מאיתנו בעלי משקל שונה, חשוב מאד שהוא יתאים לאותו משקל אישי. בחירה בפתרון "כולל" המתאים לכולם (כמו מוצרי מדף) יוביל לתוצאות לא טובות כיון שהוא לא יתאים למשקל שלך.
  • צורת כף הרגל – מבנה כף הרגל כמו מבנה הגוף משתנה בין אדם לאדם. יותר מכך, כפות הרגליים שלנו אינן זהות בצורתן. לכן יש להתאים באופן מושלם את המדרס (זה הימני וזה השמאלי) לכף הרגל. כל ניסיון לבחור במדרס שהוכן בתבנית כללית יסתיים באי התאמה.
  • תסמינים – מומחים המתאימים מדרסים בירושלים יודעים כיצד להתאים את המדרס לתסמין שלך. ישנו הבדל בין כאב גב לדורבן בעקב. כל אחד מהתסמינים דורש התייחסות ספציפית ולכן חלק בלתי נפרד מתהליך ההתאמה יהיה תשאול.

מדוע לבחור בשירות שלנו

מעבדות אלפא עובדות עם כל קופות החולים ומציעות לך שירות אישי וליווי עד לשיפור בבעיה. אנו רואים במדרסים את הפתרון ולא רואים בהם מוצר. הפתרון לבעיה שלך מתחיל בהתאמה אישית של המדרס. לשם כך עומד לרשותך צוות שישאל אותך שאלות כדי להבין מהי הבעיה ומהו הכאב שלך. לאחר מכן בעזרת סורק לייזר שפותח בנאס"א נמדוד את כף הרגל.

שיטת המדידה שונה מגבס או ספוג – כמו גם ממכשירים שניתן להפעיל עליהם מניפולציות (בכוונה או שלא בכוונה). בסיום המדידה המדויקת ניגש למלאכת הכנת מדרסים בירושלים עם מכונת CNC מתקדמת. הייצור נעשה כאן בארץ, בפיקוח שלנו ומחומר חזק ואיכותי שמאפשר לבצע בו שינויים בהמשך הדרך אם יש צורך בכך.

אנו מלווים אותך לאורך כל הדרך – כיוון שחשוב לנו לפתור את הבעיה שלך. כדי שנוכל לעמוד לרשותך, כל שעלייך לעשות הוא ליצור קשר ולקבוע תור עוד היום.