דורבן – דרך הטיפול שלנו ולמה מדרסים אחרים לא פותרים את הבעיה

בשביל להבין את היתרונות של דרך הטיפול בדורבן אצל אלפא מעבדות מדרסים צריך להכיר טוב יותר את מאפייני התופעה. מבחינה רפואית, דורבן נוצר כאשר יש לחץ על העקב. הלחץ גורם לעצם לרדת כלפי מטה וכתוצאה ממנו גם נוצרת הסתיידות של העצם ודלקת חמורה.

את הדלקת מרגישים היטב כאשר דורכים על העקב והיא מלווה בעקצוץ, חוסר נוחות וכאב. הלחץ על העקב נגרם בגלל מבנה כף רגל שמשבש את חלוקת העומסים הטבעית והדורבן מחמיר על רקע עלייה במשקל, הליכה/עמידה ממושכת, נעילת נעליים שטוחות, פציעות ספורט כרוניות ועוד.

כך פועלים מדרסים אחרים

מדרס רגיל לא מסוגל להתמודד עם המצב האנטומי של דורבן. מעבר לכך, המדרסים הרגילים נמכרים כמוצר מדף ואף אחד לא עוקב אחר התקדמות הטיפול. האלטרנטיבה היא לייצר מדרסים בטכנולוגיה מתקדמת ולהשתמש בידע מקצועי על מנת לפתור את בעיית הדורבן לצמיתות – וזה בדיוק מה שעושים אצלנו באלפא מעבדות מדרסים.

שילמת ביוקר על המדרסים? זה לא אומר שהבעיה תיפתר

אנשים שסובלים מדורבן מתלוננים לעיתים קרובות על כך שמדרסים רגילים לא עוזרים להם. כאשר הם מגיעים אלינו, אנחנו רואים שמדובר במדרסים פשוטים שלא מתאימים לדורבן וזאת אף על פי שמחירם המקורי היה גבוה. לחילופין, אצלנו באלפא מעבדות מדרסים מאמינים שמדרס הוא לא מוצר אלא טיפול.

לפיכך, אנו פותחים תיק רפואי לכל לקוח שמגיע, בודקים באיזה מצב כף הרגל נמצאת ועוקבים אחר ההתקדמות מביקור לביקור.

שלבי הטיפול בדורבן

דרך הטיפול שלנו מבוססת על מספר שלבים. בשלב הראשון אנו מקצים מומחה שבודק את מצב הדורבן על ידי סריקת לייזר וצילום כף הרגל. בשלב הזה אנחנו גם בודקים היכן הדורבן ממוקם, כי המדרס שעשוי מחומר קשיח בשם פולי-פרו מיוצר במכונת CNC בהתאמה אישית לצרכים של כל מטופל.

מהו החומר המשמש לייצור המדרסים שלנו?

החומר שבו אנו משתמשים כדי לייצר את המדרס גמיש ובר שינוי. המשמעות היא שניתן לשנות את המבנה וצורת המדרס על ידי חימום החומר, להגביה את הקשת עד להגעה לריפוי מלא לתת למטופל להסתגל למדרסים בצורה הדרגתית, בריאה ונכונה. רק כאשר המדרס מוכן אנו מזמנים את המטופל למדידה ונותנים לו הוראות איך להתחיל להשתמש בו.

הסתגלות הדרגתית אתך ובשבילך

לאחר המדידות אנו קובעים למטופל תור למעקב – פעם ראשונה כשבועיים עד שלושה שבועות – בודקים איך הוא הסתגל, מה מצב הדורבן והאם יש צורך להגביה את הקשת כדי להוריד עומס נוסף מהעקב. המעקב הצפוף ממשיך כל 2-3 שבועות והגבהת הקשת נעשית בהדרגה עד שהדורבן חולף וההסתיידות נעלמת.

אם ברצונך לתאם טיפול דומה ולהיפתר מהדורבן לצמיתות, רק נותר לך לחייג 074-710-74-35 ולקבוע מפגש ייעוץ עם המומחים של אלפא מעבדות מדרסים.