איזה מכון אורטופדיה מייצר מדרסים בהתאמה אישית? אילו בעיות אורטופדיה יכולות להיפתר באמצעות מדרסים?

מדרסים הם טיפול בתחום של אורטופדיה המסייע בפתרון בעיות רבות הנובעות מיציבה לא נכונה. בין הבעיות הנפוצות היכולות להיפתר על ידי מדרסים: כאבי ברכיים, דורבן, כאבים בגב התחתון, עור קשה ויבלות בכף הרגל, פריצת דיסק ועוד מגוון בעיות רפואיות. מדרסים בהתאמה אישית המיוצרים באמצעות המכשור המתקדם בעולם בתוספת ליווי של מומחים הבאים מתחום אורטופדיה, מביאים לשיפור משמעותי והחלמה של בעיות רבות ללא כל צורך בהתערבות כירורגית.

אורטופדיה בהתאמה אישית

מכון אורטופדיה המייצר מדרסים בהתאמה אישית, מאפשר לך לקבל את המדרסים הטובים ביותר עבור הבעיה הספציפית שלך ובכך להביא לפתרונה המלא. אבחון על ידי מכשיר לייזר מתקדם, נותן תמונה תלת ממדית של כף הרגל ומאפשר ללמוד על פיזור הלחצים בה.

מכשיר CNC משוכלל יכול לייצר מדרסים מכל חומר, רך או קשה בהתאמה מדויקת למשקל הגוף שלך, מבנה הרגל שלך וכן הבעיה המדוברת. מאחורי כל מטופל עומד צוות מומחים בתחום המלווה אותו לכל אורך תהליך ההחלמה ומוודא כי המדרסים אשר הותאמו לו אכן פותרים את הבעיה.

פתרון מושלם עם מדרס מושלם

אלפא מעבדות מדרסים הם חברת אורטופדיה מובילה המתמחה בייצור מדרסים בהתאמה אישית. מכשירים מתקדמים לצד מומחים בתחום, מאפשרים לנו להוביל את תחום המדרסים ולספק פתרונות מושלמים עבור בעיות שונות כגון: הלוקס ולגוס, דלקת בגיד אכילס, הפרשים באורכי הרגליים, יבלות ועור קשה בכף הרגל, פצעי סוכרת, בעיות בעצם הנביקולר, דלקת מורטון נוירומה, עקמת, פריצת דיסק, כאבים שונים ברגליים בכפות הרגליים ועוד שלל תופעות.

אם יש לך בעיה הנובעת מיציבה לא נכונה, המומחים שלנו מחכים לך עם שיטת טיפול מותאמת אישית.