מדרסים לקשת גבוהה

קשת גבוהה בכף הרגל עלולה להפוך למקור כאב ופגיעה באיכות החיים. הבעיה העיקרית אצל אנשים עם רגל קמורה מדי היא שפעולות מנוחה סטנדרטיות כמו ישיבה, הרמת רגליים, טבילה במים חמים או אפילו עיסוי לא מביאים להקלה על הכאב. כמו כן, תלונות על כאב ברגל מחייבות התמקדות בסיבה ולא ניתן להסתפק בטיפול בסימפטומים על מנת להקל על התחושה. הפתרון הטוב ביותר הוא לפיכך להתייעץ עם המומחים של אלפא מעבדות מדרסים ולהבין שמדרס הוא טיפול ולא מוצר רגיל.

סימני זיהוי של קשת גבוהה

יש כמה סימני זיהוי שבעקבותיהם אפשר לדעת שמדובר במצב רפואי, אורטופדי ואנטומי של קשת גבוהה. ראשית, במקרים של עיוות שגורם לכאבים או הגבלת תנועה הביטוי הקליני יכול להיות חוסר יציבות של הקרסול. שנית, אנשים עם קשת גבוהה סובלים מכאבים בעיקר בחלק החיצוני של כף הרגל וממחלות וקרעים בגידים הפרונקלים. בנוסף לכך, ישנו סיכוי גבוה להופעת שינויים ניווניים של המפרק הסובטלרי ושל מפרק הקרסול בגלל קשת גבוהה שלא מטופלת באופן מקצועי.

מה גורם לקשת גבוהה?

קשת גבוהה יכולה להיות קשורה למחלות נוירולוגית. בניגוד למצב של כפות רגליים שטוחות או פלטפוס על רקע נטיות גנטיות, הקשת הגבוהה והסיבות להופעתה מחייבות שלילת מחלות נוירולוגיות. הסיכון למחלות כאלה עולה כאשר הקשת הגבוהה מופיעה לצד הטיה של העקב לכיוון מרכז הגוף, הטיה ניכרת כלפי מטה של עצם המסרק הראשונה ונטייה של עצמות המסרק האחרות לכיוון המרכז. במידה ונשללות סיבות גנטיות, יש לבדוק האם הקשת הגבוהה נגרמה בגלל מכה חזקה.

תופעות לוואי של קשת גבוהה

הכאבים שנובעים מהקשת הגבוהה מגיעים לעיתים לצד תופעות לוואי נוספות. המבנה של קשת גבוהה מאפיין רגל שבה הקשת ממשיכה להופיע גם בעמידה, לכן העומס מתרכז בעקב ובכריות כף הרגל ולא מחולק בצורה שווה. כתוצאה מכך, קשת גבוהה עלולה לגרום לבעיות כגון דורבן, יבלות בנקודות שונות בכף הרגל, עור קשה, צניחת עצמות המסרק וכאבים באזור הכריות.

בניית מדרסים לקשת גבוהה

באלפא מעבדות מדרסים בונים מדרס בהתאם לגובה הקשת במצב ניטרלי. כך יוצרים חלוקה של העומס על כל כף הרגל ולא רק בעקב ובכריות, מונעים את תופעות הלוואי ומצמצמים את הפגיעה באיכות החיים של המטופלים. יתרה על כך, במבנה של קשת גבוהה יש פרונציה חריגה ולכן הגיד נמתח. במקרים כאלה עלולה להיווצר דלקת בגיד אכילס כתוצאה מהפרשים באורכי הרגליים ובנייה מקצועית של מדרסים איכותיים היא חלק בלתי נפרד מהטיפול.

התאמה אישית וליווי צמוד עד לריפוי מלא

אנו מספקים לקהל הלקוחות מענה למצב של קשת גבוהה בכף הרגל באמצעות התאמה אישית ובליווי אישי צמוד. לאחר השארת פרטים באתר נשמח לפגוש אותך לייעוץ ללא התחייבות ולתאם עבורך את המדרסים המתקדמים והטובים ביותר בעולם.