התאמת מדרסים לעצם בולטת

מהי עצם בולטת? מהם מדרסים לעצם בולטת? היכן מומלץ לרכוש מדרסים?

עצם בולטת בכף הרגל, הנקראת לרוב גם בשמה המקצועי הלוקס ולגוס, היא בעיה שכיחה אשר ניסיונות לפתור אותה על ידי ניתוח זוכים לאחוזי הצלחה בודדים לצד החלמה קשה וכואבת.

לעומת זאת, החדשות הטובות הן שמדרסים לעצם בולטת הוכיחו את עצמם כיעילים ביותר, ועל כך עוד נרחיב בהמשך.

עצם בולטת היא תופעה שבה המפרק בין הבוהן לכף הרגל בולט החוצה וכתוצאה מכך נוצר מנח לא תקין של כף הרגל, המוביל בתורו למגוון של תופעות המתפתחות בעקבות בליטת העצם.

תופעות אלו מתבטאות בתורן בסוגים שונים של הפרעות הליכה ומובן – גם בדמות כאבים הולכים וגוברים, שבכוחם אף להוביל לפגיעה משמעותית באיכות החיים, עד כדי חוסר יכולת לדרוך או לצעוד.

עצם בולטת בכף הרגל – אי נוחות בולטת

רבים מהסובלים מעצם בולטת בכף הרגל אינם מודעים בתחילה לבעיה, היות והיא לא ניכרת למראה עין ולוקח זמן עד שהכאבים מתחילים להיות מורגשים. אף שהתופעה יכולה להיות תורשתית, היא אכן עשויה להתפתח גם עקב הרגלי הליכה לא נכונים – ובמיוחד בקרב אלו מאתנו אשר נוהגים לנעול נעליים לוחצות או נעלי עקב.

מבחינה מעשית, הליכה עם נעליים שאינן מתאימות לאורך זמן מעצבת את החלק הקדמי של כף הרגל ומביאה להיווצרות שינויים במבנה כף הרגל, הגורמים לפריצתה של עצם בולטת. במקביל, מדובר באפקט מצטבר, כאשר המשמעות היא שהתופעה מחמירה כל עוד אינה מטופלת.

עצם בולטת - בניון

מדרסים לעצם בולטת – הפתרון הבולט ביעילותו

לא כל מדרס יסייע לטיפול בעצמות בולטות בכף הרגל. מדרסים המטפלים בעצם בולטת הם כאלו המותאמים באופן ספציפי לטיפול בבעיה זו.

כדי ליצור את המדרסים הנכונים, נדרש לעשות שימוש בשיטות סריקה ומדידה מתקדמות, כגון מכשיר לייזר חדשני המאפשר יצירת תמונת תלת ממד ויצירת מדרסים מדויקים בעזרת מכשיר CNC חדשני. היעזרות בכלים אלו הופכים מדרסים לעצם בולטת לפתרון הטיפולי הטוב ביותר הקיים.

במסגרת יצירת המדרס מציבים המומחים בליטה כדורית המגביהה את האצבעות ומכריחה אותן להיפתח – ובכך לא מאפשרות לעצם להידחף החוצה. קצב הגבהת הבליטה הכדורית תלוי ביכולת הסתגלותו של המטופל למדרסים – כשלעיתים נדרשים גם עזרים נוספים כחלק מתהליך ההסתגלות וההתקדמות של המטופל.

מדרסים הם עניין למומחים

אלפא מעבדות מדרסים הוא המקום המוביל לייצור מדרסים בשיטות מתקדמות וחדשניות. שילוב של מומחים בעלי ידע וניסיון רב בתחום האורתופדיה, מכשור מתקדם לאבחון ולייצור מדרסים וכן ליווי רפואי אחר כל מטופל ומטופל וקצב הסתגלותו והחלמתו, הופכים אותנו למקום המבוקש ביותר לרכישת מדרסים.

מכשיר הלייזר המתקדם שלנו מאפשר יצירת תמונה מדויקת של כף הרגל והתאמת המדרסים הנכונים ביותר עבורה. מכשיר CNC מתקדם מאפשר לנו ליצור מדרסים בצורה מדויקת עבור הבעיה בהתאם למשקל המטופל, מבנה כף הרגל שלו וכמובן הבעיה הספציפית שממנה הוא סובל.

מדרסים לעצם בולטת משלבים טיפול על ידי מדרסים מתקדמים ואביזרים נוספים המביאים לשיפור ניכר במצב כף הרגל. אם יש לך בעיה של עצם בולטת ברגל, זה הזמן ליצור קשר עם המומחים שלנו ולעשות צעד גדול להחלמה ולשיפור איכות החיים שלך.