התאמת מדרסים לטיפול ביבלות

יבלות הן אזורים בעור בהן מצוי עור קשיח. מצב זה גורם לא אחת לכאב בעת ההליכה וכן בעת נעילת נעליים, כאשר סוגים שונים של יבלות מופיעים על כפות הרגליים וכן על כרית כף הרגל.

יבלות נגרמות בעיקר עקב חיכוך ולחץ מתמשך על אזור נקודתי. יבלות אלו נקראות יבלות מכאניות, הגורמות לשכבות העור החיצוניות להתקשות. היבלות מופיעות לרוב על האצבעות, בין האצבעות ועל כריות כף הרגל ובעוד מדרסים ליבלות הן פתרון מוכח ויעיל לבעיה – מדרסים בהתאמה אישית הם אלו שמהווים פתרון מדויק לטיפול ביבלות – ולעיתים קרובות חוסכים את הצורך בהתערבות כירורגית.

הלחץ המתמיד שגורם ליבלת

כאמור, יבלות נגרמות לעיתים קרובות עקב לחץ חוזר או על ידי חיכוך שטח העור בצורה חוזרת ונשנית. הלחץ גורם לעור למות ויוצר משטח מגן קשיח. מיקום היבלות בדרך כלל משפיע על איכות החיים במגוון אופנים, אבל לפני שרצים לניתוח להסרת העור הקשה והיבלות – חשוב לדעת כי קיים פתרון יעיל ומוכח באמצעות מדרסים מותאמים אישית, המפחיתים את הלחץ על האזור ומביאים להחלמתו.

נפרדים לשלום מהכאבים בעזרת מדרסים ליבלות

מדרסים המטפלים ביבלות הם מדרסים המותאמים ספציפית למשימה זו – וכמובן מתחשבים במיקום המדויק של היבלת ובסיבות להיווצרותה. בהתאם למיקום היבלת, מתבצעים חור או הגבהה במדרס במטרה להוריד לחץ מהאזור בו קיימת היבלת.

לשם המחשה, אם היבלת ממוקמת באזור הכריות מוסיפים הגבהה באזור שלפני היבלת ובכך יכול המטופל לדרוך על מדרס ההגבהה ללא צורך לדרוך על האזור הבעייתי – וללא צורך להפעיל לחץ על אזור היבלת. אם היבלת ממוקמת באזור כמו הקשת בחלקה החיצוני של כף הרגל, יוצרים חור בחלק הקשיח בנקודה בה ממוקמת היבלת ומונעים לחץ בעת הדריכה.

יבלות על כפות הרגליים

מדרסים ליבלות – לטפל בדיוק בבעיה

כדי ליצור מדרסים ליבלות יש צורך להשתמש במכשירים חדשניים, המאפשרים אבחון מדויק של הבעיה באמצעות טכנולוגיית לייזר המאפשרת קבלת תמונה תלת ממדית של מבנה הרגל ושל הלחצים המופעלים עליה. בהמשך, מכשיר CNC מתקדם הופך חומרים מתקדמים ברמות קשיחות שונות עם או בלי בולמי זעזועים למדרסים בהתאמה של מאה אחוזים למטופל, למבנה הרגל שלו, למשקל שלו וכן לבעיה שממנה הוא סובל.

ליבלות שלך יש טיפול פשוט

אלפא מעבדות מדרסים מעמידה לרשותך מומחים מובילים בתחומם, מכשירים מתקדמים וחדשניים לאבחון הבעיה ולהתאמת מדרסים בצורה המדויקת ביותר וכן ליווי רפואי לכל מטופל ומטופל, במטרה לעקוב אחר קצב ההסתגלות למדרסים וכן קצב ההחלמה.

במקרה של מדרסים המטפלים ביבלות, המומחים שלנו מתאימים את המדרסים למטופל בצורה מדויקת המאפשרת לטפל ביעילות רבה ומוכחת ביבלת תוך שימוש בשיטות ייחודיות המאפשרות את הורדת הלחץ על האזורים הבעייתיים ומניעת הכאבים ואי הנוחות.

אם יש לך יבלות ועור קשה בכף הרגל, אין צורך לסבול, פגישה עם המומחים שלנו תחזיר לך את איכות החיים בצורה הטובה ביותר.

זה הזמן ליצור קשר עם המומחים שלנו ולהתקדם בצעדים בטוחים לעבר הריפוי.